×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Anonīmi cenšas noskaņot pret Šadurski

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Vēstule plašam adresātu lokam izsūtīta divas reizes, vienā no tām pievienojot arī Šadurska fotogrāfiju, uz kuras uzzīmēts divnieks, kā arī uz Šadurska pieres uzlikts uzraksts "demisiju". Tieši tāda pati bilde pērn oktobrī tika ievietota arī Rīgas pilsētas mēra Nila Ušakova sociālā tīkla "Facebook" profilā, aicinot no amata atstādināt Šadurski.

Šonedēļ izglītības darbinieki un organizācijas vairākas reizes saņēmušas anonīmu elektronisku vēstuli, kurā pedagogi tiek mudināti aktīvāk kritizēt izglītības sistēmu un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) darbu, kā arī izteikta ideja vākt parakstus par izglītības ministra Kārļa Šadurska (V) demisiju.

Kā vēstules autori norādīti “Liepājas izglītības nozares pārstāvji”, apgalvojot, ka vēstule ir Liepājas pedagogu iniciatīva, tomēr nekādi kontakti un konkrēti vēstules autori tajā nav norādīti. Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA), kurai ir sava reģionālā dalīborganizācija Liepājā, priekšsēdētāja Inga Vanaga atzina, ka viņai neesot zināms, kas ir šīs vēstules autors, tomēr viņa apstiprināja, ka šādu vēstuli saņēmuši arī LIZDA biedri. No anonīmajā vēstulē paustās informācijas norobežojas gan LIZDA Liepājas pilsētas arod­organizācija, gan Liepājas Izglītības pārvalde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+