×
Mobilā versija
+10.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. maijs, 2014
Drukāt

Antāne: ministra lēmums liecina par nekompetenci vai personīgām interesēm (2)

Foto: LETAFoto: LETA

No Rīgas Brīvostas (RBO) valdes locekļa amata atsauktā Reformu partijas (RP) pārstāve Inga Antāne uzskata, ka šāds Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Romāna Naudiņa (VL-TB/LNNK) lēmums liecina par neprofesionalitāti vai personīgu vēlmi atbrīvoties no viņas, liecina RP izplatīts paziņojums presei.

Antāne paziņojumā izteikusi noželu, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš svarīgus lēmumus pieņem steigā, vadoties tikai no dzeltenās žurnālistikas interneta portāla paziņojumiem.

Portāls “pietiek.com” iepriekš vēstīja, ka VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde 2013.gada 24. septembrī pieņēmusi lēmumu no Antānes piedzīt nodokļu parādu 17 088,52 eiro (12 009,88 latu) apmērā. VID esot izmantojis likumā dotās tiesības gadījumos, kad jāpiedzen budžetā maksājamie nodokļu parādi, un aizvadītajā nedēļā vērsies RBO pārvaldē. VID brīvostas pārvaldei esot devis rīkojumu ik mēnesi ieturēt 30% no Antānei izmaksājamā atalgojuma, raksta aģentūra LETA.

“Apstāklis, ka atbildīgais nozares ministrs, nepārbaudot baumu portālā publicēto informāciju Valsts ieņēmumu dienestā, nejautājot paskaidrojumus man, nepārbaudot apmelojošā rakstā pieminētos faktus Brīvostas pārvaldē, jau tās pašas dienas vakarā nāk klājā ar lēmumu par manu atstādināšanu, liecina, mazākais, par valsts amatpersonas neprofesionalitāti, bet visticamāk par citiem – plašākai sabiedrībai līdz šim nezināmiem – iemesliem atbrīvoties no manas klātbūtnes Rīgas Brīvostas valdē,” savu neizpratni par medijos izskanējušo ministra lēmumu pauž Inga Antāne.

Antāne atzīst, ka jau piecus gadus turpinās strīds starp viņu un Valsts ieņēmumu dienestu par iespējamo PVN parādu 5000 EUR apjomā, kurš nodokļu pārvaldes skatījumā izveidojies 2008. gadā. “Līdz šim man jau ir izdevies pierādīt VID inspektoriem vairākas viņu pieļautās kļūdas aprēķinos. Tā ir strīdus situācija ar VID, kuru, domāju, atpazīs lielākā daļa šīs valsts uzņēmēju. Vēl joprojām turpinās strīds par uzrēķinu pamatotību, savukārt, ja atlikusī parāda summa izrādīsies pamatotota, nekavējoties to segšu likumā paredzētajā kārtībā,” norādījusi atlaistā RPO valdes locekle.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Izskatas, ka beidzot pienacis laiks sakt mest Bezabrenes ostu iestazu stallus ar pareizas partijas ministri … bet kamdel vienmer krit virsu tikai letiniem …?

  2. Vai Antānei pašai neliekas smieklīgi šādi apgalvojumi … ??? Ja rakstā paustais ir fakti…

Draugiem Facebook Twitter Google+