×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
25. maijs, 2017
Drukāt

Franks Gordons: Antifašisti – Kremlim tīkamie un netīkamie (19)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Līdz pat Molotova-Ribentropa paktam Staļins starptautiskajā arēnā centīgi izspēlēja antifašisma kārti. Viņš inspirēja starptautiskus antifašistu kongresus, sūtīja savus ļaudis Spānijas pilsoņkarā zem antifašisma karoga. Pēc nacisma sagrāves 1945. gada maijā un aukstā kara sākuma Staļins pārslēdzās uz saukli “miru mir” (“miers pasaulei”) un fašisma vietā par galveno ienaidnieku tika pasludināts “amerikāņu imperiālisms” (tāpat kā tagad, 17 gadus valdot Putinam).

Taču pēc PSRS sabrukuma, īpaši Putinam nomainot Jeļcinu, t. s. antifašisms atkal kļuva vajadzīgs Kremlim, tikai ar jaunu “ienaidnieka tēlu”. Tā mērķis – metodiski atmaskot un apkarot “fašisma rēgu”, kas biedē “labas gribas cilvēkus”. Kur? Baltijā, protams, un nu jau ceturto gadu Ukrainā. Latvijā, Lietuvā, Igaunijā jebkurš pasākums, kas saistīts ar kritušo leģionāru vai nacionālo partizānu piemiņu, Maskavā tiek vērtēts ka “nacisma atdzimšana”, pilnīgi ignorējot vācu–padomju kara specifiku un “meža brāļu” patriotiskos motīvus. Un kur tad nu vēl pēdējo gadu apnicīgā bubināšana par “Kijevas fašistisko huntu”.

Rīgā šāds Kremļa jaunas taktikas priekšpostenis ir pienācīgi reģistrētā “Latvijas antifašistiskā komiteja”, ko vada nenogurstošais 16. marta pasākumu “atmaskotājs” Josifs Korens un Eduards Gončarovs. Līdzīga komiteja darbojas arī Igaunijā, kā arī Somijā, kur “antifašismu” histēriski sludina Johans Bekmans, kurš lūko izcelties starptautiskā mērogā. Kremļa rokās ir cits dāsni finansēts veidojums “Pasaule bez nacisma” – organizācija, kuras dibinātājs un priekšsēdis ir odiozais Krievijas senators un oligarhs Boriss Špīgels, par kura izdarībām man jau vairākkārt gadījies rakstīt.

Jau pieminētais Johans Bekmans ir viens no šīs organizācijas galvenajiem pīlāriem. Tās prezidijā ir, protams, dedzīgais Josifs Korens un Aļģirds Paleckis – ilggadējā Lietuvas PSR Augstākās padomes prezidija priekšsēdētāja Justa Palecka dēls. No ASV organizācijā ieklīdis kāds Leonīds Bards – ieceļotājs no PSRS. Visi šie antifašisti, kuru bultas vērstas pret Baltijas valstīm un Ukrainu, ir Kremlim tīkami, tā loloti un apmaksāti.

Bet ir arī citi ne mazāk dedzīgi antifašisti, kuri Kremlim ir netīkami un pat pretīgi. Šajā ziņā raksturīgs un zīmīgs ir portālā “zavtra.ru” publicētais Aleksandra Bovdunova raksts. Jau virsraksts vien ir izteiksmīgs – “(Anti)fašisti: globālistiskā terora armija”. Šausmas!

Daudzās pasaules valstīs darbojas kreisi noskaņotas grupas, kam kopīgais nosaukums ir “Antifa”. Un, kā izriet no Bovdunova apcerējuma virsraksta, tā esot “globālistiska terora armija”. Kas par lietu, kas par vainu? Jā, šie antifašistiskie aktīvisti ir enerģiski, pat kauslīgi, un attiecīgo valstu policijai darba pilnas rokas, lai viņu sparu bremzētu. Bet pret ko tad šie aktīvisti cīnās? Piemēram, pret Francijas labēji radikālo Nacionālo fronti, ko vada Marina Lepēna – dedzīga Putina atbalstītāja, kas saņem naudu no Kremļa. Vācijā šie antifašisti cīnās pret labējo partiju “Alternative für Deutschland” (AfD), kuras vadītāji uztur ciešas saites ar Krieviju, pat publicē biļetenu krievu valodā.

Aleksandrs Bovdunovs šos antifašistus dēvē par “kreisajiem liberāļiem” (!), kurus finansējot, protams, mūsdienu ļaunuma iemiesojums – Džordžs Soross. Raksta autors deklarē: “Antifašisms oponē pašu izdomātajam “fašismam”, kura īstenībā nav.”

Tā nu viss saputrots un samudžināts. Antifašistisko brigāžu brīvprātīgie, kas krita Spānijas pilsoņu karā, droši vien apgriežas kapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Skats no visām pusēm Atbildēt

  Aņuks:
  – Kur vien skatos visur …ēbreji…Nav kur akmenim nokrist, lai netrāpītu!
  Tagad gan nopietni.
  Kara plosītās Ukrainas vadībā ēbreji miljonāri… Privātais bizness ar Krieviju gan tīri labi veicas…
  Sakarā ar ES embargo, LV un citas E valstis savu piena, zivju konservu, augļu …produkciju gan var iesālīt – Krievijas atbildes reakcija …

 2. 1946.gadā Čerčils esot teicis: ” Fašismu esam uzvarējuši. Nākamā cīņa būs ar ANTIFAŠISTIEM”. Ticiet vai neticiet, bet intervijā “Eho Moskvi” teica Mihails Vellers. Viņš zina daudz…..

 3. Paldies par rakstu Gordona k-gs.

 4. Solovjovu iemet Hovrinas monstru slimnīca nepabeigtā namā guļ miljons cilvēku bedrē un gari uzsūc no visā spēka. Tagad tur ir dzeļonstiepļu žogi.

 5. Kad Putins finansē gan labējos, gan kreisos – politikā dēvē par sarīdināšanu (kontrolēts haoss).

 6. Зря старый дурак влез на поле, занятое Климовичем. Украина и всё такое это было его поле пропаганды. Теперь они конкуренты.
  Еврей, который осуждает борьбу против фашизма, со стороны смотрится дико и глупо!

  • Latvijas pilsonis krievs Atbildēt

   Latvijā dzīvojošais krievu okupant, nomaini savus smirdīgos kājautus un soļo uz Krieviju, kur krievi arī ir kolonisti un nevis autohtoni.

   • Вот только русским не называй себя, уёбище! Нет в тебе русского ни капли! Хавалу закрой свою, ариец недобитый! Нос откушу и зубы выбью, придурок!

 7. Как же цензоры оберегают этого убогого старикашку! Прямо таки холят и лелеют. Отчего такая «любовь» то, а? Только потому, что он пишет гадости про Россию. Ведь тут же, рядом, спокойно публикуются антисимитские комментарии, и вас, господа цензоры, это совсем не напрягает! Странная у вас цензура!

 8. Normāls, informēts skatījums. Taču papildus prieciņu dod papriecāšnas par trollīšu bezspēcīgo lamāšanos. Skan kā aplausi.

  • Это взгляд старого маразматика! Он мозги свои давно уже пропердел!

 9. Izskatās ka vienam ēbrejam zobs pret citiem ēbrejiem. Lai tak vińi viens otru grauž.

 10. Man patīk tas Pavlova sunīša reflekss,ko izraisa jebkurš Gordona kunga raksts.
  Vēl tikai trūkst tas moskaļu pamuļķis,tad būs pilns kremļa salašņu komplekts.

  • Особенно хорошо этот рефлекс у тебя самого срабатывает, земноводное!

 11. Kārtējā liešana Atbildēt

  Autoram neuzticos.
  Visticamāk šeit mēģinās iestāstīt sabiedrībai, ka Sorosa luļigāni startē tajā pusē, kas nostiprina Eiropas tautu integritāti. :-)) Tātad to dara ar veco labo mums jau bēdīgi slaveno masu imigrāciju, papildinātu ar geju, lasbiežu un transseksuāļu segmenta paplašināšanu, situācijas destabilizāciju Eiropas valstīs un asv u.tml. Nu fantastiski..!
  Pat tagad, kad kārtējo reizi redzu atkal sabiedrībai smqadzeņu pūderēšanas tēmas, slinkums ir lasīt. So var lasīt tikai pētot melu tehnoloģijas.

  • Komentetajs nav pamanijis, ka Kremla sulainis Bovdunovs apgalvo, ka
   ” viltus” antifasisti, kas versas pret Lepenu un AfD, atrodas Sorosa dienestaa.Tatad “kartejas liesanas”kungs shausta Sorosu KOPAA at Bovdunovu.

 12. Maskavā antifašisma trubadūrs ir ĒBREJS SOLOVJOVS AR SAVU ĒBREJU TV KOMANDU! Visi, kuri Solovjovam nepatīk it fašisti Ukrainā! Savilcis dūri uin ģīmi šausmu grimasē!

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Politiķi laukos zvejo balsis

Tuvojoties 13. Saeimas vēlēšanām, deputātu kandidāti dodas biežākās vizītēs pie Latvijas vēlētājiem uz novadiem.

Vai jums ir bažas, ka novecojusi aparatūra medicīnas iestādēs var apdraudēt veiksmīgu jūsu ārstēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+