×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. marts, 2014
Drukāt

Antiglobālistiem pagaidām neizdodas dibināt partiju (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Plakāts biedrības "Antiglobālisti" sanāksmē, kurā plānots dibināt partiju "Latvijas antiglobālisti", bet tas neizdodas, jo bija ieradušies mazāk par 100 cilvēki.

Biedrībai “Antiglobālisti” sestdien, 15.martā, neizdevās dibināt partiju, tomēr aprīlī vai maijā plānots vēlreiz mēģināt izveidot politisko spēku, aģentūrai LETA pastāstīja biedrības valdes priekšsēdētājs Andris Orols.

Orols sacīja, ka sestdien uz partijas dibināšanu bija ieradušies mazāk par 100 cilvēkiem, tomēr biedrības pārstāvji “noteikti nepadosies” un vēlreiz mēģinās dibināt politisko spēku aprīlī vai maijā.

“Antiglobālistu” uzskati pārāk krasi atšķiras no citām partijām, tāpēc biedrības pārstāvji neapsver iespēju pievienoties kādam citam politiskajam spēkam, norādīja Orols.

Viņš arī uzsvēra, ka “Antiglobālistu” atbalstītāju skaits pieaug, un arī turpmāk biedrība informēs iedzīvotājus par savām aktivitātēm un vēlmi veidot partiju, tomēr tas viss tiek darīts “tikai pašu spēkiem”. Vienlaikus Orols uzskata, ka biedrībai izdosies ieinteresēt pietiekami daudz cilvēku, lai dibinātu partiju.

Biedrība šodien bija plānojusi dibināt partiju “Latvijas antiglobālisti”, lai varētu startēt rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās. Saskaņā ar likumu partijas dibinātāju skaits nedrīkst būt mazāks par 200.

“Antiglobālisti” savā programmā noteikuši mērķi atjaunot Latvijas latu, pārskatīt “Latvijai nelabvēlīgus starptautiskus līgumus, tostarp dalību Eiropas Savienībā”, ierobežot banku un tiesu izpildītāju darbību, aizsargāt vietējo tirgu, veicināt vietējo ražošanu, nepieļaut masveida imigrāciju un veidot daudzas citas aktivitātes, ieskaitot valsts pārvaldes reformas.

“Tas ir pilnīgi cits virziens Latvijas politikā nekā tas, kuru realizēja līdz šim pie varas esošās neoliberālās partijas pēdējos 23 gadus,” norādīja Orols.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Atjaunot latu,izstāties no eiropas savienības,noNATO. Lieliska iespēja tikt pie RUBĻA!

  2. Kombuļu Inese mūzikā = Antiglobālisti politikā.

Draugiem Facebook Twitter Google+