Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. marts, 2012
Drukāt

Antīko divriteņu izstāde


Par godu izcilā arhitekta un 2. Rīgas riteņbraucēju biedrības līdzdibinātāja Konstantīna Pēkšēna 153. dzimšanas dienai Rīgas Jūgendstila muzejā skatāma izstāde “Riteņbraukšana 20. gadsimta sākumā”.

 

Pirmo reizi būs apskatāms K. Pēkšēna projekts 2. riteņbraucēju biedrības velotrekam, plaša divriteņu zvaniņu kolekcija, velosipēdu emblēmas, kā arī kungu velosipēds, kas ražots P. Ozolnieka fabrikā 1929. gadā. Par velosipēdiem un to vēsturi plašāk muzejs piedāvā uzzināt 21. martā plkst. 17, kad runās par K. Pēkšēna devumu šajā nozarē, 4. aprīlī – par velosipēdu dekoratīvo apdari, 18. aprīlī – par velosipēdista apģērbu 20. gs. sākumā. Izstāde būs skatāma līdz 29. aprīlim.

 

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+