×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Antonova vietā VARAM valsts sekretārs būs Guntis Puķītis

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministrijas valsts sekretārs Guntis Puķītis pasniedz ziedus demisionējušajai kultūras ministrei Žanetai Jaunzemei-Grendei.

Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāru Gunti Puķīti pārcels uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), kur viņš strādājis jau iepriekš.

VARAM rīkojuma projektā valdībai norāda, ka, pārceļot Puķīti uz citu ministriju, izvērtēta viņa ilgstošā darba pieredze valsts pārvaldē gan VARAM, gan arī KM valsts sekretāra amatos un viņa zināšanas, kas ir nepieciešamas sekmīgas ministrijas darbības nodrošināšanai.

Jau vēstīts, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība) par būtiska kaitējuma radīšanu valsts interesēm rosina no amata atbrīvot līdzšinējo VARAM valsts sekretāru Aleksandru Antonovu.

Februāra beigās Cilinskis atstādināja Antonovu no amata, jo uzskatīja, ka viņš var ietekmēt tiesiska risinājuma sasniegšanu saistībā ar Karvas HES projekta finansēšanu.

Savulaik pēc ministra rīkojuma tika izveidota disciplinārkomisija, kas vērtēja Antonova rīcību, pieņemto lēmumu tiesiskumu un pamatotību saistībā ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projekta “Moderna un videi draudzīga Karvas HES izveide, nodrošinot oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu” ietvaros īstenoto aktivitāšu finansēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+