×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
16. marts, 2018
Drukāt

Antra lūdz palīdzību: nav naudas Itālijā mirušā brāļa pārvešanai mājās (12)

Foto - pexels.comFoto - pexels.com

Antra lūgusi palīdzību dažādās iestādēs un fondos, lai iegūtu vairākus tūkstošus eiro un varētu uz mājām pārvest Itālijā negaidīti mirušo brāli.

No valsts viņa nekādu finanšu atbalstu līdz šim nav ieguvusi un sieviete ir vīlusies.

No kā brālis ir miris, viņai drošu ziņu neesot. Pēdējo reizi ar viņu sazinājusies februārī, tad nekas neesot liecinājis, ka viņam būtu strauji pasliktinājusies veselība.

Ārlietu ministrijā norāda, ka tuviniekiem ir dažādas iespējas situācijā, ja iepriekš nav bijusi nokārtota apdrošināšana, kas segtu repatriāciju nāves gadījumā.

Brāļa pārvešanai no Itālijas uz Latviju nepieciešami aptuveni trīs tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. ,, Antrai,, vīrs strādā labi apmaksatu darbu!!??

 2. Viss var būt! Bet…kas var garantēt, ka šī nav kārtēja amorālo čavelu tipa blēžu avantūra??!

 3. Es labprāt un nedomājot ziedoju naudu slimiem bērniem un cilvēkiem, kuri cīnās ar smagām slimībām. Sarūgtina tas, ka šī lūdzēja ir jauna sieviete. Vai tiešām nevar paņemt kredītu uz 10, 20, 30 gadiem un atvest savu brāli? Ja kādam ir iespēja palīdzēt, iesaku to darīt. Bet ???

 4. un vai tiešām valsts atkal vainīga? Savads cilvēks tā māsa – tikai zūdās, ka valsts neko nedod, pabastus nedod, maznodrošinātās statusu arī nē, dzīvoklis iedots mazs. Brālis tad Francijā dzīvojis, tad Itālijā. Varbūt tas trūkums nemaz nav tik liels, un galu galā pāris tūkstošu kredītu vēl gados pajauna kundze arī var šajā situācija atļauties

 5. es ar uzskatu ka tas ir kaut ka jocigi strada arzemes pelna lielu naudu bet te ludz palidzibu valstij

 6. Iesaku griezties pec palidzibas —ziedot.lv.Jums pateiks ka rikoties talak,lai sanemtu palidzibu.

 7. Loti pareizi komentāri.Tiem,kas strādā ārzemēs ir tie pāris tūkstoši ar ko atvest mājās.Valstij šie cilvēki nekādā gadījumā nav jāatbalsta.

 8. Pirmkart ir jabut apstiprinajumam no tas valsts kur vins uzturejies,policijas apstiprinajumam ka dota personair mirusi.
  Miruso radinieku parvesana izmaksa dargi,iesaku griezties pec palidzibas –ziedot.lv.
  Jus uzklausis dos padomu ka rikoties talak .

 9. Izsaku visdziļāko līdzjūtību aizgājēja ģimenei! Bet…tomēr nesaprotu,kapēc Valstij būtu jāuzņemās šādi izdevumi…nu muļķības, ja par katru,kurš nomirst ārzemēs,tagad Valsts rūpēsies par mājās atvešanu….nu padomājiet cienītā pati!

  • Ja bija kā tūrists , tad ir ceļojumu apdrošināšana . Ja strādāja , tad varēja iekrāt . Jautājums slēgts . Tālāk ir SMS kredīti u.t.t.

Draugiem Facebook Twitter Google+