×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2016
Drukāt

Ap 500 brīvprātīgo “Ulubeles” patversmē izbūvē ūdens pievadu (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Stopiņu novada “Līču” dzīvnieku patversmē “Ulubele” labdarības akcijā “Lielais vasaras darbs” sestdien piedalījās vairāki simti brīvprātīgo, kas izbūvēja ūdens apgādes sistēmu suņu voljeriem un veica citus labiekārtošanas darbus.

“Ulubeles” pārstāvji aģentūrai LETA pastāstīja, ka šodien visi iecerētie darbi tiks paveikti, akcijā piedaloties ap 500 brīvprātīgajiem. Ūdens apgādes sistēma izbūvēta 67 suņu voljeriem, kas ļaušot patversmes darbiniekiem un brīvprātīgajiem ietaupīt ap divām stundām dienā, ko turpmāk varēs veltīt pastaigām ar suņiem, dzīvnieku socializācijai un aprūpei.

Brīvprātīgie šodien arī būvēja papildu nojumes dzīvniekiem, laboja žogu, sakopa teritoriju un veica citus labiekārtošanas darbus, novēroja aģentūra LETA.

Patversmes pārstāvji pastāstīja, ka kopumā šodienas pasākumam bija pieteikušies teju 1000 cilvēku, kuri vēlējušies palīdzēt.

“Ulubele” atrodas Rīgas rajona Līčos, tajā mīt apmēram 250 dzīvnieki. Cilvēki aicināti ziedot dzīvnieku uzturēšanai patversmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. tie kas ar galvu nedraudzejas Atbildēt

  tagad pēc padarita darba taisnojas ka nav miuļķi un paši sevi slavē. un ubele turpina plaukt uzn zelt uz viņu naivuma rēķina. neticigie aizejiet rīt uz ūbeli un pamēģiniet tur paņemt suni un pēc tam padalieties netā cik no jums centās par to noplēst , jo ja jus nesamaksājāt suni jus nedabujāt ar aizbildinājumu- ja jus nevarat samaksāt tad jus nevaresit uzturet…..

 2. Super darbs padarīts!
  Gudrīšiem, kas raksta stulbus komentārus, ar galvu jādraudzējas! Varētu padomāt, ka patversmes kolekcionē dzīvniekus sev par prieku 🙁 No kurienes tad rodas tie pamestie, nelaimīgie, spīdzinātie, sļīcinātie utt.? tas ir cilveku bezatbildības un ļaunuma rezultāts. Diemžēl skaits palielinās un palielinās… un neko labu par cilvēku sugu tas neliecina tāpat kā stulbie komentāri.

 3. Nu komentetajs nu dien ar galvu nedraudzejas. Vins tak neapjedz ko raksta. Paldies brivpratigajiem par paveikto Dieva svetigo darbu.

 4. Kur bildes ar jauno ūdensvadu??

 5. ar galvu vajag draudzeties Atbildēt

  klausos reklāmu un domāju- cilvēki ir stulbi vai? ūbelei jau i200 suņi un mērķis ir šo skaitu palielināt. jums neienāk prātā doma kāpēc? patversmes pamatideja taču ir būt īslaicigai mītnei un dzivniekiem jaunas mājas atrast, bet te tikai vairo dzīvnieku skaitu. kāpēc tā???
  tāpec ka tas ir biznes, ienesigs un netīrs (galvenokārt morāli) spekulejot uz vaimanu stāstiem piesaista brīvpratigos, piesaista ziedojumus….. un saņem naudu no pašvaldibas, saņem ziedojumus naudā graudā, darbaspēkā, saņem piespiedu ziedojumus no tiem kas grib paņemt dzīvnieku (ari stāstot ka vetārsts maksājis tik, bariba tik…. kaut par to jau iepriekšejie ir 2x samaksājuši) protams ka tādā bizbnesā jo vairāk nabaga dzivnieciņu jo biznes ienesīgāks. un naivā tauta sajusmā laužot krēslus tik maksā un maksā…..

Draugiem Facebook Twitter Google+