×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Apaļš logs, ražots Ventspilī. Ražotāji gatavi izpildīt vistrakākās vēlmes (2)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Izpērkot no bankas par maksātnespējīgiem atzīto uzņēmumu “Arbo” un “Eko mājas” ražošanas iekārtas, Ventspilī izdevies saglabāt un turpināt koka logu un durvju ražošanu. Iekārtas atšķīrās ar iespēju ražot liela formāta un dažādu formu logus un durvis

Uzņēmums, tagad jau ar citu nosaukumu – “ARBO Windows” (latīniski “arbor” – koks, angliski “windows” – logi), ražo dažādi veramus logus un durvis gan lieliem, gan maziem pasūtītājiem.

Ir izredzes izvērsties

Ventspilniekiem ir labas izredzes izvērsties, jo Kurzemes pusē otras tik lielas un modernas ražotnes nemaz nav. Šķiet, ventspilnieku lielais trumpis ir arī osta, no kuras saražoto var piegādāt Eiropas valstu klientiem dažās dienās. Jau pašlaik “ARBO Windows” ražojumi tiek realizēti ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Ventspilī ražotās bīdāmās koka durvis tiek eksportētas uz Japānu, Norvēģiju, Somiju, savukārt tā dēvētos vācu profila jeb eirologus, kas ir uz telpas iekšpusi verami, tāpat ārdurvis labprāt pērk Anglijā, Īrijā, Japānā un Skandināvijas valstīs. Britu salās pieprasītas ir arī lokāmās durvis, toties skandināvi pārsvarā pērk maksimāli vienkāršus, uz āru veramus standarta logus un durvis. Aptuveni puse “ARBO Windows” saražotās produkcijas pašlaik tiek sūtīta eksportam, bet otra puse paliek Latvijas tirgū.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Malači !

  2. FORŠ ka KARTUPELS ar DORŠ

Draugiem Facebook Twitter Google+