×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Apbalvo ekonomikas pētniekus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Ekonomikas attīstības forums (LEAF) pasniedzis savu ikgadējo balvu par studentu pētnieciskajiem darbiem ekonomikā.

Pirmo vietu ieguva Latvijas Universitātes (LU) Ekonomikas un vadības fakultātes studentes Agneses Razgaites maģistra darbs “Investīciju izpētes un attīstības ietekme uz uzņēmuma peļņu”, bet 2. vietu – LU Ekonomikas un vadības fakultātes studentes Antas Leites maģistra darbs “Latvijas tautsaimniecības enerģijas intensitāte”. Vidzemes augstskolas Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes studente Inguna Kucina ieguva 3. vietu par maģistra darbu “Pētījumu iesaiste tūrisma klasteru konkurētspējas paaugstināšanai”. Atzinība izteikta LU Ekonomikas un vadības fakultātes studentēm Laurai Ančupānei un Baibai Soikai. Kopā ar konkursa partneri, Augstākās izglītības padomi, atzinība piešķirta LU studentei Ievai Baltiņai par maģistra darbu “Studējošo iesaiste augstākās izglītības kvalitātes ārējā vērtēšanā – Eiropas Universitāšu asociācijas un Latvijas Augstākās izglītības padomes pieredze”. LEAF balva plašākai sabiedrībai atklāj tēmas tautsaimniecībā, kas interesē jaunos ekonomistus, un ļauj mūsu valstij aktuālās ekonomiskās norises ieraudzīt viņu acīm. Ik gadus šajā zinātniskās pētnieciskās darbu konkursā tiek iesniegti vairāki desmiti darbu no visas Latvijas. Pirms balvas pasniegšanas lekciju lasīja LMT vadītājs Juris Binde un foruma prezidente, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un kur tad studenti – vīriešu kārtas pārstāvji, tiem laikam ekonomika neinteresē? Tāpēc jau arī valsts vadībā dominē sievietes, bet vienīgais vīrietis ir jau pensijas gados.

Draugiem Facebook Twitter Google+