×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Apbalvo izcilākos veikumus

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā nedēļā labāko zinātnisko darbu autori saņēma Latvijas Ekonomikas attīstības foruma (LEAF) balvu.

LEAF šo balvu pasniedz jau 13. reizi, par balvas laureātiem lemjot kopā ar Augstākās izglītības padomi. Pirmā vieta piešķirta Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentes Ilzes Priževoites maģistra darbam “Pedagogu darba samaksu ietekmējošie faktori vispārējās izglītības iestādēs Latvijā”, kas raksturo gan esošo situāciju, gan piedāvā konkrētus risinājumus tās uzlabošanai.

Otro vietu ieguvis Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes absolventes Ingas Jēkabsones maģistra darbs “Labklājības pētīšanas sistēma Latvijas pašvaldībām”, kurā pašvaldību dzīves kvalitāte atzīta par noteicošu faktoru, lai iedzīvotāji pieņemtu lēmumu palikt konkrētā dzīvesvietā, nevis migrēt uz citu. Rīgas Ekonomikas augstskolas studentes Kristīne Kazaka un Sabīne Sipunova ieguva trešo vietu par bakalaura darbu “Gazeles: iemesli straujākai izaugsmei – Latvijas visātrāk augošo uzņēmumu pētījums”.

Atzinība izteikta Aijai Poļakovai un Laurai Mozulei no Rīgas Ekonomikas augstskolas par zinātniski pētniecisko darbu “Bezdarbs kā Latvijas pensiju sistēmas izaicinājums ilgtermiņā”.

LEAF balvas plašākai sabiedrībai atklāj jaunos speciālistus interesējošās tēmas un ļauj mūsu valsts aktuālās ekonomiskās norises ieraudzīt viņu acīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+