×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. jūnijs, 2015
Drukāt

Apbalvos 11 labākos Jelgavas novada skolu absolventus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Jau sesto reizi mācību gada noslēgumā Jelgavas novada atbalsta biedrība labākajiem un uzcītīgākajiem Jelgavas novada skolu absolvētājiem pasniegs balvas – 150 eiro naudas prēmiju un galda medaļu.

Jelgavas novada atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs Madars Lasmanis, kurš ir arī novada domes deputāts no “Vienotības”, skaidroja, ka balva absolventiem izveidota pēc novada iedzīvotāju iniciatīvas un šogad tiek pasniegta jau sesto reizi.

“Tas apstiprina, ka mūsu novada jaunieši iegūst ne tikai labu izglītību, bet ir arī mērķtiecīgi un ar plašu interešu loku, jo tiek vērtētas gan sekmes un zinātniski pētnieciskā darbība, gan sabiedriskās aktivitātes un ieguldījumu novada atpazīstamības veicināšanā. Tie, kuri šodien vēl mācās skolā, jau tuvākajā nākotnē būs tie, kuri veidos mūsu novadu un virzīs tā attīstību. Tāpēc ir svarīgi uzlavēt labākos,” pauda Lasmanis.

Šogad Jelgavas novada atbalsta biedrības apbalvojumus saņems Līga Imperoviča no Elejas vidusskolas, Viktors Krugļikovs no Kalnciema vidusskolas, Evija Lipšāne no Kalnciema pagasta vidusskolas, Andrejs Dāviņš no Vircavas vidusskolas, Agnese Pogožeļska no Vircavas vidusskolas Platones filiāles, Mārtiņš Krīgers no Staļģenes vidusskolas, Laura Diāna Matičaka no Aizupes pamatskolas, Agnese Dārziņa no Sesavas pamatskolas, Elīza Elza Lipšāne no Svētes pamatskolas, Dagnis Ābols no Vilces pamatskolas un Jānis Dimants no Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas.

Pretendentus balvai varēja pieteikt skolu vadītāji, izvērtējot jauniešu sekmes, sabiedriskās aktivitātes un zinātniski pētniecisko darbību. Pieteikties balvai varēja arī jaunieši paši, rakstot motivācijas vēstuli un sniedzot ziņas par savām sekmēm, skaidroja Lasmanis.

Katram laureātam tiek pasniegta vienreizēja naudas prēmija 150 eiro apmērā un galda medaļa.

“Balvas piešķiršana jau ir kļuvusi par ikgadējo tradīciju. Tāpēc liels paldies jāsaka ikvienam uzņēmējam un iedzīvotājam, kuri šo gadu laikā ir iesaistījušies un atbalstījuši mūsu jauniešus un mūsu novada attīstību,” pauda iedzīvotāju biedrības vadītājs.

“Jelgavas novada atbalsta biedrībā ir apvienojušies cilvēki, kuriem rūp sava dzimtā novada labklājība. Biedrība par mērķi izvirzījusi Jelgavas novada kā vienotas un nedalāmas vienības nostiprināšanu, tostarp atbalstot Jelgavas novada skolu skolniekus un viņu tālākizglītību. Biedrības darbība balstīta idejā iedot gan “zivi” – tūlītēju atbalstu, gan “makšķeri”, iesaistot un motivējot,” skaidroja Lasmanis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+