×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. jūnijs, 2014
Drukāt

Apbalvoti “Lata romānu” 2014. gada konkursa laureāti (1)

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Atzinību par labāko debiju saņēma Andra Rušmane (no kreisās), diploms par 2. vietu piešķirts Danutai Butrimai, diploms par 3. vietu - Lindai Šmitei un Mārai Hornai.

Tā kā pēdējos gados “Lata romānu” konkursā sastopami daudzi iepriekš nedzirdēti autoru vārdi, izdevniecības vadītāja Evija Veide izlēma ieviest jaunu tradīciju – iepazīšanās ballīti, un uz to trešdien, 18. jūlijā, izdevniecības telpās kopā sanāca šā gada konkursa dalībnieki, kuru manuskriptus žūrija atzinusi par publicējamiem.

Savstarpēji iepazīstoties, bija iespēja gan apmainīties domām ar kolēģiem, sīkāk iztaujāt žūrijas locekļus par sava manuskripta vērtējumu, gan arī saņemt praktiskus ieteikumus tam, lai no konkursa darba taptu gatavs romāns, ko publicēt 2015. gadā. Lai apliecinātu izdevniecības nopietnos nolūkus, ar autoriem parakstīja nodomu protokolu par manuskriptu sagatavošanu un izdošanu.

Tāpat arī visi konkursa dalībnieki saņēma atzinības rakstus un nelielas piemiņas veltes no SIA “Lauku Avīze” izdevumiem, savukārt par labākajiem atzītie vēl papildus arī diplomu un šā gada “Lata romānu” komplektu.

Kā jau rakstīts iepriekš, pirmo vietu žūrija šogad nepiešķīra. Diplomu par 2. vietu saņēma Danuta Butrima (romāns “Caur tinas aci”), diplomu par 3. vietu saņēma Linda Šmite (romāns “Pilna upe”) un Māra Horna (romāns “Liktenīgais salidojums”). Šogad ieviesta ari jauna nominācija – atzinība par labāko debiju, kuru saņēma Andra Rušmane (romāns “Liela bērna mazā sirds”).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vecas sievas vien ,kur palikuši vīri.Homo un femo pārņem visu.

Draugiem Facebook Twitter Google+