Latvijā
Kriminālziņas

Apcietina rūdītus velozagļus 2

Foto – Valsts policija

Pārdaugavā maijā no tirdzniecības centru teritorijām tika nozagti vairāki velosipēdi.

Izmeklēšanas rezultātā tika noskaidroti divi vīrieši, kuri iesaistīti vismaz divu noziegumu veikšanā. Lai pārbaudītu iegūto informāciju, likumsargi ieradās aizdomās turēto personu īpašumos, kur veica sankcionēto kratīšanu.

Kopumā tika veiktas trīs sankcionētās kratīšanas – abu aizdomās turēto vīriešu dzīvesvietās un kādā autoservisa un remontdarbnīcas teritorijā.

Pārbaudot iepriekšminētos īpašumus, policisti atrada un izņēma četrus velosipēdus, no kuriem viens tika atpazīts. Pārējo velosipēdu piederības pārbaude vēl tiek veikta. Kratīšanas laikā tika atrasti arī vairāki mūzikas atskaņotāji, kas, iespējams, arī ir zagti. Pēc šī fakta konstatācijas likumsargi abus ļaundarus aizturēja.

Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un nelikumīgu narkotisko vielu apriti.

Pret 1984.gadā un 1985.gadā dzimušajiem vīriešiem tika uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šo noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vakar, 15. jūnijā, abiem likumpārkāpējiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Turpinot izmeklēšanu, šī procesa ietvaros, 15.jūnijā policija aizturēja vēl vienu vīrieti, kurš pašlaik atrodas izolatorā.

LA.lv