Horoskopi un mistika
Horoskopi

Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šobrīd tu esi ļoti saspringts – kā fiziski, tā morāli. Kad būsi pabeidzis visus darbus, palutini sevi, piemēram, ar masāžu. Jebkurā gadījumā neaizmirsti, ka veselība tev ir viena!

Vērsis

Šī diena prasīs no tevis ļoti lielas koncentrēšanās spējas. Tu gan arī vienlaikus izjutīsi spēku un enerģijas pieplūdumu, tāpēc tev liksies, ka vari nonest Mēnesi no debesīm. Tomēr lēmumu pieņemšanā neesi steidzīgs!

Dvīņi

Tu nevari novērst sekas, bet tu vari apdomāt savu rīcību pirms tev nāksies novērst sekas. Pārdomā savu rīcības stratēģiju – vai tiešām tu rīkojies pareizi? Risinājums slēpjas tevī pašā, neviens cits tev to neiedos.

Vēzis

Šodien var gadīties ģimenē strīdi sīkumu dēļ: sadzīves sīkumi, egoisms un tamlīdzīgi. Iespējams, tev šodien vispār būs problēmas ar diplomātiju un tu ļoti sāpīgi uztversi kritiku, jo vēlēsies par katru cenu pierādīt pretējo. Tomēr – ne vienmēr to vajag.

Lauva

Daudzām Lauvām šodiena var būt pārsteidzoši veiksmīga un var pat piepildīties dažādas vēlēšanās. Mīļotais cilvēks arī būs gatavs izdabāt tavām iegribām.

Jaunava

Šodien tu būsi ļoti greizsirdīgs. Par laimi, tas ir pārejoši. Mīlestība pret cilvēku var kļūt arī pārāk uzmācīga, ja tu nekontrolē robežas. Padomā par to.

Svari

Karjera tev būs tagad otrajā plānā, bet pirmajā plānā būs tava veselība – kā garīgā, tā fiziskā. Meditācija, pastaigas, ūdens relaksācijas ir tas, kas tev šodien nepieciešams.

Skorpions

Šī absolūti noteikti ir tava diena! Dari tās lietas, kas sagādā tev prieku! Un tev viss izdosies!

Strēlnieks

Šobrīd tu vari būt ļoti ambiciozs, diemžēl tas var tevi nostādīt nepatīkamā situācijā. Ļoti iespējams, ka tev jāpārskata sava rīcība.

Mežāzis

Mežāži šajā dienā būs ļoti emocionāli un pārlieku jūtīgi. Tu būsi arī pārāk subjektīvs un nespēsi novērtēt situāciju reāli. Tas var apdraudēt tavas attiecības ar tuviniekiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Izdari secinājumus, domā nestandarti, taču adekvāti. Nebaidies piedāvāt oriģinālas idejas un risinājumus, taču tajā pat laikā neatsakies no citu cilvēku padomiem.

Zivis

Enerģijas tev šodien netrūks. Atklāti sakot, tās tev var būt pat par daudz. Nevajadzētu iesaistīties lielos pasākumos un vispār riskēt – ne finansiāli, ne fiziski, ne garīgi. Tev būs grūti sevi kontrolēt procesā.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Būs sajūta, ka izsīkst spēki, tāpēc jāizvairās no pārslodzēm! Horoskops no 9. līdz 20. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Jo mazāk tu izrādīsi iniciatīvu, jo labāk! Horoskopi 9. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Būs iespēja satikt ietekmīgus cilvēkus un jābūt ļoti uzmanīgiem uz autoceļiem! Ezotēriskais horoskops novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Kam skan Dieva stabules. Saruna ar Vari Braslu
Intervija 41 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Olafs Zvejnieks: Budžeta “Pandoras lāde” un … valdības goda glābšana
43 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
Mūzībā aizgājis “Cīrulīšu” autors Harijs Gulbis
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Tiesa kosmētikas ražotāju “Dzintars” pasludina par maksātnespējīgu
3 stundas