×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Apdrošinās pret terorisma risku ceļojumos (4)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Izprotot globālo nedrošības sajūtu un terorisma draudus ceļotājiem, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) turpmāk ceļojumu apdrošināšanas klientiem piedāvās iespēju apdrošināties pret terorisma risku, informēja uzņēmuma pārstāve Juta Šteinerte.

Terorisma apdrošināšanas segumā būs iekļauta tiešo zaudējumu atlīdzināšana, kuru cēlonis ir terora akts – jebkura atsevišķas personas vai personu grupas darbība, gatavošanās darbībai vai piedraudējums veikt darbību sabiedrības vai tās daļas iebiedēšanai ar mērķi ietekmēt jebkuru valdību vai politisku organizāciju vai īstenot politiskus, reliģiskus vai ideoloģiskus mērķus. Ceļojumu apdrošināšanas polises apdrošināšanas aizsardzības segumā terora akta gadījumā būs iekļauti medicīnisko un repatriācijas izdevumu riski, kā arī nelaimes gadījumu riski.

„Ar šo apdrošināšanas polisi mēs varēsim sniegt finansiālu atbalstu, cilvēkiem ciešot terora aktā – situācijās, kad tiek īstenota fiziska vardarbība pret vienu vai vairākām personām, apdraudēta personas dzīvība terora akta organizēšanas vai izpildīšanas laikā, kā arī situācijās, kad tiek apdraudēta sabiedrības vai tās daļas veselība vai drošība un par tām būs informācija Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas mājas lapā. Terora akta rezultātā iestājoties nelaimes gadījumu riskam, izmaksājamās apdrošināšanas atlīdzības summa tiks aprēķināta saskaņā ar apdrošināšanas noteikumiem, paredzot atlīdzības izmaksu līdz EUR 10 000 katrai apdrošinātajai personai,” norāda “Balta” Personu apdrošināšanas produktu un risku parakstīšanas pārvaldes vadītāja Sandra Pietkēviča, piebilstot, ka polisēs, kurās būs apdrošināšana pret terorisma risku, prēmijas (cenas) netiks paaugstinātas un klienti šo nozīmīgo apdrošināšanas segumu saņems bez papildu maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Poļi ir mudīgi biznesmeņi, slavenām tradīcijām!!!

  2. Balta sola, bet neizmaksā atlīdzības, nepilda apdrošināšanas polises noteikumus. Saudzējiet savu naudu, nervus. NEMAKSĀJIET KRĀPNIEKIEM. Skatiet sudzibas portālu.

  3. “Biznesa niša”

  4. Islāmisti, džihādisti un šariāta ieviesēji spridzinās tāpat. Viņiem “paradīze” svarīgāka par kafīru, tas ir, mūsu dzīvībām. Muhameda “Dievs” viņiem tā liek. Korāns to māca.

Draugiem Facebook Twitter Google+