Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
23. oktobris, 2014
Drukāt

Apdrošināšanas AS “Balta” vadību uztic Bogdanam Benčakam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attēlā Bogdans Benčaks

Apdrošināšanas AS “Balta” padome valdes priekšsēdētāja amatā apstiprinājusi Bogdanu Benčaku, informē kompānijā.

Benčaks jau kopš 1999.gada strādā Polijas apdrošinātāja PZU grupā, kurā patlaban pilda ārvalstu biznesa attīstības departamenta direktora pienākumus, kā arī ir atbildīgs par PZU grupas filiālēm Lietuvā, Ukrainā un arī Latvijā.

Jaunais kompānijas vadītājs klāsta, ka izmaiņas “Baltas” padomē un valdē veiktas atbilstoši PZU stratēģijai, un apdrošināšanas kompānijas klientus neskars.

“Mūsu galvenais mērķis ir saglabāt veiksmīgās “Baltas” tradīcijas kā tirgus līderim un turpināt audzēt tirgus daļu, kā arī saglabāt labo praksi korporatīvās sociālās atbildības jomā,” komentē Benčaks.

Līdz ar Benčaku “Baltas” valdē strādās arī par finanšu sfēru atbildīgais Rafals Ribkovsks. Abus apdrošināšanas sabiedrības padomes virzītos valdes locekļus trešdien apstiprinājusi Finanšu un tirgus kapitāla komisija.

Kompānijā atgādina, ka pirms nepilnām divām nedēļām no valdes locekļu amatiem atkāpās Sandis Šteins (valdes priekšsēdētājs), Līga Abramoviča (finanšu direktore), Jozs Buitkus, kā arī Marciks Pjotrs Huberts. Šteins, Huberts un Buitkus darbu kompānijā neturpina, bet Abramoviča turpinās pildīt finanšu direktores pienākumus.

Jau vēstīts, ka Latvijā vienu no lielākajām apdrošināšanas kompānijām AS “Balta” šogad iegādājās Polijas apdrošināšanas sabiedrība PZU.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+