Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
23. oktobris, 2014
Drukāt

Apdrošināšanas AS “Balta” vadību uztic Bogdanam Benčakam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attēlā Bogdans Benčaks

Apdrošināšanas AS “Balta” padome valdes priekšsēdētāja amatā apstiprinājusi Bogdanu Benčaku, informē kompānijā.

Benčaks jau kopš 1999.gada strādā Polijas apdrošinātāja PZU grupā, kurā patlaban pilda ārvalstu biznesa attīstības departamenta direktora pienākumus, kā arī ir atbildīgs par PZU grupas filiālēm Lietuvā, Ukrainā un arī Latvijā.

Jaunais kompānijas vadītājs klāsta, ka izmaiņas “Baltas” padomē un valdē veiktas atbilstoši PZU stratēģijai, un apdrošināšanas kompānijas klientus neskars.

“Mūsu galvenais mērķis ir saglabāt veiksmīgās “Baltas” tradīcijas kā tirgus līderim un turpināt audzēt tirgus daļu, kā arī saglabāt labo praksi korporatīvās sociālās atbildības jomā,” komentē Benčaks.

Līdz ar Benčaku “Baltas” valdē strādās arī par finanšu sfēru atbildīgais Rafals Ribkovsks. Abus apdrošināšanas sabiedrības padomes virzītos valdes locekļus trešdien apstiprinājusi Finanšu un tirgus kapitāla komisija.

Kompānijā atgādina, ka pirms nepilnām divām nedēļām no valdes locekļu amatiem atkāpās Sandis Šteins (valdes priekšsēdētājs), Līga Abramoviča (finanšu direktore), Jozs Buitkus, kā arī Marciks Pjotrs Huberts. Šteins, Huberts un Buitkus darbu kompānijā neturpina, bet Abramoviča turpinās pildīt finanšu direktores pienākumus.

Jau vēstīts, ka Latvijā vienu no lielākajām apdrošināšanas kompānijām AS “Balta” šogad iegādājās Polijas apdrošināšanas sabiedrība PZU.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+