×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. janvāris, 2014
Drukāt

Apdrošinātājs “Balta” noliedz ziņas par Baltijas aktīvu pārdošanu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Apdrošināšanas sabiedrības «Balta» valdes loceklis un finanšu direktors Uldis Dzintars.

Saistībā ar aģentūras “Bloomberg” izplatīto paziņojumu par starptautiskā apdrošinātāja “RSA Group” plāniem pārdot savus īpašumus Centrālajā un Austrumeiropā apdrošinātājs “Baltaa” (RSA Group) informē, ka pašreizējie pieņēmumi par Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības “Balta” pārdošanu ir spekulācijas, portālu “LA.lv” informēja uzņēmumā.

“Pašlaik tirgū ir daudz dažādu baumu un spekulāciju par “RSA Group” piederošo kompāniju pārdošanu. Lai stiprinātu “RSA” grupas kapitālu, optimizētu biznesa portfeli un nākotnē nodrošinātu ilgtspējīgas dividendes, “RSA” veic iekšējos pārmaiņu procesus. Tā kā lēmumi, kā tiks realizēta jaunā politika, vēl nav pieņemti, vēlamies informēt, ka pašreiz tirgū izteiktie pieņēmumi ir tikai spekulācijas,” skaidro apdrošinātāja “Balta” valdes loceklis Uldis Dzintars.

Saskaņā ar “Balta” veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, uzņēmums ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

“Balta” ietilpst “RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi.

Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es agrāk apdrošināju māju pie “Balta”, bet aizgāju citur, jo man nepatika viņu attieksme.

Draugiem Facebook Twitter Google+