Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Apdrošinātājs: uz autoceļiem krasi pieaug sadursmes ar meža dzīvniekiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēdējo gadu laikā izteikti palielinājies automašīnu sadursmju skaits ar meža dzīvniekiem, kā arī izmaksāto atlīdzību vidējais apmērs. Par Latvijā apdrošināšanas sabiedrības “Balta” apkopoto statistiku informē uzņēmuma pārstāve Inga Bite.

Visbiežāk auto sadursmes notiek ar stirnām. Savukārt biežākās sadursmju vietas ir Rīgas, Ventspils un Daugavpils reģioni, liecina “Baltas” dati. Visbiežāk auto sadursmes ar meža dzīvniekiem 2013. gadā notikušas aukstajos gada mēnešos – janvārī, oktobrī, novembrī un decembrī.

2011. un 2012.gadā no auto īpašniekiem saņemti 500 pieteikumi apdrošināšanas atlīdzības saņemšanai, bet pērn – 660. Līdz šā gada marta vidum “Balta” reģistrējusi 132 negadījumus. “Tas liek domāt, ka kopumā līdz gada beigām varētu būt pārsniegts arī pērnā gada negadījumu skaits,” komentē “Baltas” atlīdzību direktors Ingus Savickis

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+