Mobilā versija
+22.9°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
27. decembris, 2015
Drukāt

Apgabaltiesa noraida bijušās Rakstniecības un mūzikas muzeja direktores prasību pret KM

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas apgabaltiesa 23.decembrī noraidīja bijušās Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) direktores Ilzes Knokas prasību pret Kultūras ministriju (KM) par uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu un atjaunošanu darbā.

Pilns spriedums būs pieejams 8.janvārī, kad to 30 dienu laikā varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmajā instancē arīdzan Knokas prasību noraidīja pilnā apmērā.

Jau ziņots, ka KM konkursa kārtībā RMM direktora amatam izraudzījusies Ivetu Ruskuli, kura līdz šim vadījusi Ogres Vēstures un mākslas muzeju. Jaunajā amatā Ruskule tika iecelta no 6.oktobra.

Iepriekš RMM vadīja Knoka, kuru ministrija atbrīvoja no amata neapmierinoša darba dēļ. Knoka no muzeja direktores amata tika atbrīvota martā. Pēc Knokas atlaišanas par RMM direktora pienākumu izpildītāju uz laiku līdz pastāvīga direktora izraudzīšanai tika iecelta Māra Eņģele.

Kultūras ministrijas rīkotajā konkursā uz vakanto RMM amatu kopumā pieteicās seši pretendenti.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+