Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Apgānīta Solžeņicina piemiņas plāksne Kalugā (1)

Foto: Wikipedia.comFoto: Wikipedia.com

Kalugā apgānīta Nobela prēmijas laureāta, rakstnieka Aleksandra Solžeņicina piemiņas plāksne, raksta aģentūra “IA Regnum”.

Plāksne Solžeņicinam uzstādīta 2003. gadā pie Kalugas apgabala zinātniskās bibliotēkas, un naktī uz ceturtdienu nezināmi ļaundari to notripuši ar biezu, melnu krāsu.

Kalugas apgabala pilnvarotais cilvēktiesību jautājumos Jurijs Zeļņikovs, kurš plāksni projektēja un uzstādīja, aģentūrai norādījis, ka viņam nav žēl savu pūliņu, bet patiešām žēl “to necilvēku, kuri veikuši šo mežonību pret Nobela prēmijas laureāta portretu”.

Bibliotēkas darbinieki plāksni notīrījuši paši.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. krievnacisti rosās Atbildēt

    Melna krāsa — nacistu krāsa.

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+