Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. septembris, 2015
Drukāt

Apgāžoties kvadraciklam, iet bojā jaunietis

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Apgāžoties kvadraciklam, 18.septembra vakarā Pāvilostas novadā gājis bojā kāds 17 gadus vecs jaunietis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēju rīcībā esošā informācija liecina, ka jaunietis pārvietojies ar paštaisītu transporta līdzekli. Negadījuma apstākļi tiek skaidroti.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins aģentūrai BNS pavēstīja, ka negadījums noticis, jo jaunietis, vadot paštaisītu transportlīdzekli, netika galā ar tā vadību, kā rezultātā apgāzās. Transportlīdzekļa vadītājs gāja bojā notikuma vietā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja aģentūrai BNS apstiprināja, ka jaunieša gūtās traumas bijušas nesavienojamas ar dzīvību.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 64 izsaukumiem, no kuriem 19 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 34 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+