Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. novembris, 2014
Drukāt

Apgāžoties traktoram, iet bojā vīrietis (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto

Talsu novada Ārlavas pagastā, apgāžoties traktoram, 31.oktobrī bojā gājis tā vadītājs, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis, traktoram nobraucot no ceļa un noripojot no uzbēruma. No negadījuma rezultātā gūtajām traumām 71 gadu vecais traktora vadītājs miris notikuma vietā. Bojā gājušā atbrīvošanai no traktora vraka bija nepieciešama glābēju palīdzība.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 50 izsaukumiem, no kuriem 21 saistīts ar ugunsgrēkiem, bet 18 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vīriņš varbūt visu mūžu tādu nāvi alka – pievilkt ģīmi un traktorā nopi.ties no kalna 🙂

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+