×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. marts, 2014
Drukāt

Apinis: ik dienu slimnīcās nonāk 300 psihotropo vielu lietotāji (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Slimnīcu toksikoloģijas nodaļās Latvijā katru dienu nonāk ap 300 bērnu un jauniešu, kuri jau ir reāli saindējušies ar dažādām psihotropajām vielām, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis.

Viņš uzsvēra, ka šie 300 cilvēki dienā nevis ārstējas kādā no valsts narkoloģijas dienestiem, bet gan reāli ir apdraudējuši savu dzīvību.

Lai mēģinātu ierobežot dažādu veselībai kaitīgu psihotropo vielu izplatību valstī, šobrīd Veselības ministrijas paspārnē tiek izstrādāta likumdošanas pakete.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nav JĀUZSKAITA narkotiskās vielas, kuras BŪTU JĀIZLIEDZ!?! Kas tas par trakumu dažu ļautiņu galvās!??? Cil ilgi domā tā uzskaitīt un regulāri paildināt jau esošo sarakstu????????? Šīs vielas jau katru dienu nak klāt no jauna!!! Pēdājā viela aizlieguma sarakstā tik tikko uzrakstīta, tā jauna vietā un process NOTIEK! NARKOTISKĀS vielas VISPĀR JĀAIZLIEDZ kā dzīvībai BĪSTAMAS, jo to LIETOTĀJS JAU IR PAZUDIS CILVĒKS VISĀS JOMĀS – PRIEKŠLAICĪGI IZGĀJIS NO IERINDAS UN VAIRS NEDER NEVIENAM DARBAM… KO var BEZJĒDZĪGI PIEAUGUŠI CILVĒKI SPRIEDELĒT GADIEM ILGI, kad narkomāni vairojas kā sēnes pēc lietus un viņu ārstēšanai tērē nodokļu maksātāju naudu… ŠIE TIPI IR BAGĀTI ĻAUDIS, par sevis ārstēšanu var samaksāt PAŠI no savas kabatas!!!

  2. vecāki dod naudu narkotikām, tiem arī jāaamaksā ārstēšana. Kas te notiek? Lopi vairojas un mēs barojam?

  3. Kad Saeima aizliegs tos narkotiku kioskus un ar likumu konfiscēs ietirgoto…? Laikam nesagaidīšu – pēc Apiņa var saprast – tur daudz interešu.

  4. Jauniesiem jadod varaak dzives jeega – paskaidrojot, cik ljoti vinji ir vajadziigi Dzimtenei kaa karaviiri, tautas dziivaa speeka vairotaaji.

  5. legalas nakotikas ,nelegalas narkotikas ,alhohols, kancoreganas cigaretes .

Draugiem Facebook Twitter Google+