×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. maijs, 2013
Drukāt

Apklust “Radio 101”; nākotne neskaidra

LETALETA

Pašlaik nav zināms, kad atsāks skanēt “Radio 101”, biznesa portālam “Nozare.lv” teica radiostacijas valdes loceklis un bijušais īpašnieks Edgars Mencis.

Viņš paskaidroja, ka notiek viedokļu apmaiņas un saskaņošanas process ar jauno radio īpašnieku.

“Kamēr nav skaidrs, kas, ar ko un kā, tikmēr radio nevar strādāt,” teica Mencis, piebilstot, ka tiks darīts viss iespējamais, lai radio pēc iespējas ātrāk atkal skanētu.

Kā ziņots, “Radio 101”, kuru nesen izsolē nopirka Krievijas pilsonis Vitālijs Ņikitenko, šodien pārtraucis raidīt, un nedarbojas arī radiostacijas mājaslapa internetā.

“Radio 101” dīdžejs Toms Grēviņš savā blogā raksta, ka jaunā īpašnieka radio iegādes motīvi nav bijuši saistīti ar jebkādu interesi par radiobiznesu.

Kā ziņots, pēc 30.aprīlī notikušās pārdošanas izsolē “Radio 101” darbinieki 1.maijā izsludināja “lokautu”.

“Šodien lokauts ir noslēdzies ar klusumu radio ēterā – uz kuģa vairs nav palicis neviens, kas spētu nospiest “play”,” norāda dīdžejs.

Grēviņš arī apgalvo, ka dīdžeji nav saņēmuši atlīdzību par padarīto darbu jau kopš 2011. gada novembra.

“Šajā laika posmā figurēja gan ļoti depresīvi, gan arī ļoti pozitīvi radio nākotnes scenāriji, un katram šajā projektā iesaistītajam bija savi iemesli nepamest kuģi,” raksta dīdžejs.

Kā ziņots, Ņikitenko “Radio 101” iegādājās 30.aprīlī notikušajā izsolē, kuru rīkoja likvidējamās “Latvijas Krājbankas” (“Krājbankas”) administrators SIA “KPMG Baltics”. Izsoles sākumcena bija 50 000 latu, bet Ņikitenko piedāvājis cenu, kas vairākas reizes pārsniegusi sākumcenu. Precīza darījuma summa gan netiek atklāta.

Izsolē pārdotas “Radio 101” juridiskās īpašnieces SIA “TeleMedia centrs” un tās meitasuzņēmumu SIA “Radio Trīs” un SIA “Radio Zemgale” kapitāldaļas 100% apmērā, kā arī “Krājbankas” prasījuma tiesības pret šiem uzņēmumiem 499 697 latu apmērā. Kapitāldaļas un prasījuma tiesības tika izsolītas kā vienots lietu kopums.

“Radio 101” juridiskais īpašnieks “TeleMedia centrs” reģistrēts 2010.gada 5.janvārī. Tā īpašnieks bija bijušais “Radio SWH” finanšu direktors, “Radio 101” valdes priekšsēdētājs Edgars Mencis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+