Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. septembris, 2014
Drukāt

Apkure Rīgā pieslēgta pamatā pirmsskolas izglītības iestādēm (1)

LETALETA

Rīgā centralizētā apkure pieslēgta 37 siltumapgādes uzņēmuma “Rīgas siltums” klientiem, tajā skaitā galvenokārt pirmsskolas izglītības iestādēm, pastāstīja “Rīgas siltuma” Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

“Pašreiz apkurei pieslēdzies neliels klientu skaits,” teica Rence, vienlaikus piebilstot, ka šobrīd siltums ir pieslēgts līdzīgam skaitam klientu kā pagājušā gada attiecīgajā laika periodā.

Tāpat Rence norādīja, ka nelielais pieslēgumu skaits skaidrojams ar vēl salīdzinoši siltajiem laika apstākļiem.

“Rīgas siltuma” pārstāve arī pastāstīja, ka šobrīd kompānijas klientu parāds par patērēto siltumenerģiju ir apmēram trīs miljoni eiro, kas ir mazāk nekā pērn.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. No uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas 77% tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 900 kilometru, no kuriem 75% atrodas “Rīgas siltuma” īpašumā.

Kompānijas akcionāri ir Latvijas valsts – 48,995%, Rīgas dome – 49%, “Dalkia City Heat” – 2% un valsts uzņēmums “Latvenergo” – 0,005%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Мерзнут больные люди в обществе слепых.Югла. Им и так трудно в жизни . Кто ответит за это безобразие!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+