Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. septembris, 2014
Drukāt

Apkure Rīgā pieslēgta pamatā pirmsskolas izglītības iestādēm (1)

LETALETA

Rīgā centralizētā apkure pieslēgta 37 siltumapgādes uzņēmuma “Rīgas siltums” klientiem, tajā skaitā galvenokārt pirmsskolas izglītības iestādēm, pastāstīja “Rīgas siltuma” Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

“Pašreiz apkurei pieslēdzies neliels klientu skaits,” teica Rence, vienlaikus piebilstot, ka šobrīd siltums ir pieslēgts līdzīgam skaitam klientu kā pagājušā gada attiecīgajā laika periodā.

Tāpat Rence norādīja, ka nelielais pieslēgumu skaits skaidrojams ar vēl salīdzinoši siltajiem laika apstākļiem.

“Rīgas siltuma” pārstāve arī pastāstīja, ka šobrīd kompānijas klientu parāds par patērēto siltumenerģiju ir apmēram trīs miljoni eiro, kas ir mazāk nekā pērn.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. No uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas 77% tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 900 kilometru, no kuriem 75% atrodas “Rīgas siltuma” īpašumā.

Kompānijas akcionāri ir Latvijas valsts – 48,995%, Rīgas dome – 49%, “Dalkia City Heat” – 2% un valsts uzņēmums “Latvenergo” – 0,005%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Мерзнут больные люди в обществе слепых.Югла. Им и так трудно в жизни . Кто ответит за это безобразие!

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+