Mobilā versija
+16.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
23. septembris, 2014
Drukāt

Apkure Rīgā pieslēgta pamatā pirmsskolas izglītības iestādēm (1)

LETALETA

Rīgā centralizētā apkure pieslēgta 37 siltumapgādes uzņēmuma “Rīgas siltums” klientiem, tajā skaitā galvenokārt pirmsskolas izglītības iestādēm, pastāstīja “Rīgas siltuma” Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

“Pašreiz apkurei pieslēdzies neliels klientu skaits,” teica Rence, vienlaikus piebilstot, ka šobrīd siltums ir pieslēgts līdzīgam skaitam klientu kā pagājušā gada attiecīgajā laika periodā.

Tāpat Rence norādīja, ka nelielais pieslēgumu skaits skaidrojams ar vēl salīdzinoši siltajiem laika apstākļiem.

“Rīgas siltuma” pārstāve arī pastāstīja, ka šobrīd kompānijas klientu parāds par patērēto siltumenerģiju ir apmēram trīs miljoni eiro, kas ir mazāk nekā pērn.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. No uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas 77% tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 900 kilometru, no kuriem 75% atrodas “Rīgas siltuma” īpašumā.

Kompānijas akcionāri ir Latvijas valsts – 48,995%, Rīgas dome – 49%, “Dalkia City Heat” – 2% un valsts uzņēmums “Latvenergo” – 0,005%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Мерзнут больные люди в обществе слепых.Югла. Им и так трудно в жизни . Кто ответит за это безобразие!

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+