×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. septembris, 2014
Drukāt

Aplama domāšana (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Daudzi nevēlas piedalīties vēlēšanās. Tā ir aplama domāšana. Eiropas Savienība mums labklājību neatnesīs, ja neievēlēsim godprātīgus, nacionāli domājošus politiķus. Lai tauta pastāvētu, mums jābūt vienotiem.

Jāveido lielas, spēcīgas partijas, ko atbalsta tautas vairākums. Nav saprotama sīkpartiju veidotāju loģika. Arvien atrodas tādi, kas grib sašķelt mūsu vēlētājus. Daudzu gadu pieredze rāda, ka šīs partijas nevar pārvarēt 5% barjeru.

Balsosim par deputātu kandidātiem, kuri aizstāv nacionālās vērtības, kuriem rūp savas tautas, savas valsts liktenis! Būsim vienoti, visi piedalīsimies vēlēšanās, lai mūsu tauta spētu pastāvēt arī gadsimtos un nepazustu pasaules globalizācijas viļņos.

Onufrijs Gailums 
Lubānā

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jāmaina vēlēšanu sistēmu! Atbildēt

    Mums jau arī ir tikai sīkpartijas.Bet balsot varam tikai par šo partiju izvirzītajiem kandidātiem!

  2. Skumji,bet nav mums nekadu partiju,ir tikai interesu klubini,jeb bagatu lauzu kabatas partijins. Pardodam,pardodam visu – atlikusos uznemumus,savu zemi,velkam te ieksa sveszemniekus.Un kam pardodam?Un ko te savelkam? tad par kadam partijam runajam. Ka ES nevar vienpoties par kopejam sankcijam,ta musu partijas nevar vienoties-labi vai slaikti ir izpardot valsti. Katram savs maks tuvaks. Nu tauta….to atcerasa uz velesanam,pec tam tie mulki var doties dilles

Draugiem Facebook Twitter Google+