Mobilā versija
+0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
18. februāris, 2016
Drukāt

Apledojuma dēļ daudzviet apgrūtināta braukšana

Foto-LETAFoto-LETA

Naktī Kurzemē bija atkala, no rīta līst vietām Zemgalē un nokrišņi tuvojas Vidzemes rietumu daļai, tai skaitā Rīgai. Apledojums apgrūtina braukšanu daudzviet valsts rietumu un centrālajā daļā, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Turpinot pretapledojuma materiāla kaisīšanu, braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem Kurzemē uzlabojušies.

Apledojums nokrišņu ietekmē veidosies arī dienā, vienlaicīgi līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos daudzviet gaidāma ledus kušana, prognozē sinoptiķi.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Par apstākļiem, kas negatīvi ietekmē braukšanu pa valsts ceļiem, iedzīvotāji aicināti ziņot uzņēmumam “Latvijas Valsts ceļi”, zvanot pa tālruni 80005555. “Waze” lietotājiem ir iespēja informēt citus autovadītājus par sarežģītiem braukšanas apstākļiem, sadaļā “Hazard” izvēloties attiecīgo brīdinājuma veidu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+