Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

Apledojums apgrūtina braukšanu visā valstī; ceļus kaisa un tīra 196 mašīnas

Foto - LETAFoto - LETA

Ceturtdienas rītā braukšana apgrūtināta pa teju visiem vietējiem un reģionālajiem ceļiem, kā arī daudzos šoseju posmos, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Ceļi apledojuši, vietām Vidzemē – arī apsniguši. Ceļu uzturēšanas darbos kopš nakts iesaistītas 196 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic ceļu kaisīšanu un attīrīšanu no sniega.

Ceturtdien būtiski nokrišņi Latvijā nav gaidāmi, braukšanas apstākļi uzlabosies. Slapjie ceļu posmi pievakarē no jauna apledos. Piektdien, sākot ar nakti, daudzviet gaidāmi nokrišņi un apledojums, prognozē sinoptiķi.

“Latvijas Valsts ceļi” norāda, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu, tā vērsta uz bīstamo braukšanas apstākļu uzlabošanu, tāpēc jārēķinās, ka faktiskā situācija uz ceļiem ziemā var mainīties ļoti strauji.

Autovadītāji aicināti būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Rīga -1.1
Alūksne -6.9
Daugavpils -1.9
Saldus -1
Liepāja -1.2
Jelgava +0
Ventspils -2.2
Limbaži -4
Madona -3
Rēzekne -2

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+