Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
24. augusts, 2016
Drukāt

Igaunija apliecina atbalstu Ukrainai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ukraina var rēķināties ar Igaunijas atbalstu, tikšanās laikā Kijevā ar Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretāru Oleksandru Turčinovu apliecinājis Igaunijas aizsardzības ministrs Hanness Hanso (attēlā).

Viņš norādīja, ka Eiropā ir jāsaglabā vienprātība par sankciju politiku, līdz tiek atjaunota Ukrainas teritoriālā vienotība, un Krimas aneksijas neatzīšana ir jautājums, ko nedrīkst aizmirst saistībā ar citām krīzēm, pret kurām cīnās Eiropa. “Igaunija principiāli nekad nepieņems Krimas aneksiju un Krievijas agresiju Austrumukrainā, jo tas nav tikai atsevišķs gadījums, bet gan agresīva Kremļa politika, kuru demokrātiskā Rietumu pasaule nevar pieņemt,” piebilda Igaunijas aizsardzības ministrs. Hanso teica, ka ir ļoti svarīgi Ukrainai turpināt integrāciju Rietumu pasaulē, jo reformas ir nepieciešamas nevis Briseles ierēdņiem, bet Ukrainas valstij. Igaunijas aizsardzības ministrs bija ieradies Kijevā, lai piedalītos svinībās par godu Ukrainas neatkarības 25. gadadienai.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+