Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Apliecinās amata prasmes

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Izvēlēti Latvijas pārstāvji Eiropas lielākajā un prestižākajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “EuroSkills 2016”, kas no 30. novembra līdz 4. decembrim norisināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

Tie būs divpadsmit jaunieši no profesionālās izglītības iestādēm Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Cēsīs, Kandavā un Priekuļos. Finālisti izraudzīti no nacionālo konkursu laureātu vidus. Konkursā Latviju pārstāvēs Rīgas Stila un modes vidusskolas audzēkne Ieva Blūma un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Kate Stroža, elektriķis – Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Andis Lācis, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Anete Aizbalte, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas speciālisti Andrejs Anaņevičs no Liepājas Valsts tehnikuma un Guntis Graudiņš no Priekuļu tehnikuma, lauksaimniecības tehnikas mehāniķis – Priekuļu tehnikuma audzēknis Krišjānis Jurāns, mēbeļu galdnieks – Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēknis Reinis Gusts, pavāre – Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma audzēkne Kristiāna Šteinfelde, skatlogu noformētāja – Liepājas Dizaina un modes vidusskolas audzēkne Linda Vilka, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēknis Anrijs Eglītis 
un Rīgas Tehniskās 
koledžas audzēknis Igors 
Novickis.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+