Horoskopi un mistika
Kokteilis

Aplikācija palīdzēs noteikt labāko astroloģisko laiku bērna ieņemšanai0

Foto – nieniedialogues.blogspot.com

Iznākusi jauna mobilā aplikācija AstroSecret, kura pamatojoties uz sievietes dzimšanas datiem, palīdzēs topošajiem vecākiem noteikt astroloģiski labvēlīgākās dienas bērniņa ieņemšanai. Aplikācija ne tikai izskaitļos potenciāli veiksmīgākos mazuļa ieņemšanas brīžus, bet arī vēlamo mazuļa dzimumu un horoskopa zīmi.

Astroloģija ir sena zinātne, ar kuras palīdzību var ļoti precīzi prognozēt labvēlīgākos periodus noteiktām darbībām. Sievietei gadā ir apmēram 12 menstruālie cikli, tomēr ne visi ir piemēroti bērniņa ieņemšanai un ieteicami veiksmīgai grūtniecības norisei.
Jaunā AstroSecret aplikācija sievietēm ir dabīga grūtniecības plānošanas metode, kura radīta saskaņā ar sievietes fizioloģisko ciklu, apvienojot astroloģijas un mūsdienu tehnoloģiju iespējas.
Mobilā aplikācija ietver unikālu kalendāru, kas apvieno sevī gan sievietes fizioloģiskā cikla rādītājus, gan astroloģiski labvēlīgākos periodus grūtniecības plānošanai. Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiks noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu – ņemot vērā planētu izvietojumu dzimšanas brīdī un precīzu planētu kustību vēlamajā ieņemšanas dienā.
Aplikācija būs noderīgs rīks arī tām sievietēm, kurām nepieciešama mākslīgā apaugļošana, kā arī gadījumos, kad sieviete ilgstoši, bez medicīniskām indikācijām, nespēj palikt stāvoklī.
“Daudzus gadus, strādājot ar ģimenēm un pāriem, esmu sapratusi, ka liela nozīme cilvēka dzīvē ir ne tikai dzimšanas mirklim, bet arī ieņemšanas brīdim. Turklāt nozīme ir arī deviņiem mēnešiem pirms ieņemšanas, kad notiek pāra sagatavošanās mazuļa ieņemšanai.
Ar tādu pašu un vēl daudzkārt lielāku centību kā gaidot ciemos īpašu viesi ir jāgatavojas arī gaidāmā bērniņa ieņemšanai un jāizvēlas tam vispiemērotākais brīdis.
Šie aprēķini daudzām sievietēm palīdzēs ieņemt bērniņu, atbrīvojot sievietes no stresa, ko rada ”tukšie mēneši” jeb brīži, kad ļoti gribās, bet nesanāk. Jaunām meitenēm, kuras bērnus vēl neplāno, aplikācija būs noderīga, lai izzinātu savas dzīves veiksmīgākos un auglīgākos periodus ilgtermiņā,” stāsta astroloģe Agnese Fūrmane.
Mobilā aplikācija uzrādīs tikai labvēlīgās ieņemšanas dienas. Tāpēc var gadīties, ka kalendārā ne visi ovulācijas cikli tiks uzrādīti kā piemēroti ieņemšanai. Šie labvēlīgie periodi būs saskaņoti ar sievietes ovulācijas ciklu, ko parasti konsultācijā pie astrologa nav iespējams tik precīzi paredzēt. Jo sievietei harmoniskāks horoskops, jo vairāk būs labvēlīgo ieņemšanas dienu.
Aplikācijiu Android operetājsistēmas telefonu lietotājiem iespējams atrast un lejupielādēt veikalā Google Play. Decembrī iznāks arī versija iOS un iPhone lietotājiem.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
Lato Lapsa
Latvijā
Neizdodas finanšu ministra Reira “gājiens ar Ploku” 2
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ģirģens uzdod policijai izvērtēt, vai sākt kriminālprocesu par saslimšanas gadījumiem Siguldā
2 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tāds humors tautai nepatīk 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sāksies astronomiskais rudens. Latvijai tuvojas siltā atmosfēras fronte
22 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ugunsgrēkā dzīvoklī Rīgā bojā gājuši divi cilvēki: dzīvību zaudējis arī nepilngadīgs bērns
1 stunda