Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
21. oktobris, 2016
Drukāt

Baiļu pilnās stundas: Ogotāji pārlaiž nakti pie ugunskura (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Policijai Talsos piektdienas rītā veiksmīgi izdevās atrast nomaldījušos ogotājus, kas nakti bija pārlaiduši mežā, bet ogot aizgājuši jau trijos pēcpusdienā.

Ceturtdien ap pulksten 19 Talsu policijas iecirkņa dežūrdaļā saņemts telefona zvans no vīrieša par to, ka, viņam un viņa sievai nepieciešama palīdzība lai tiktu ārā no meža. Policija laulāto pāri meklējuši līdz tumsai un meklēšana atsākusies agra no rīta.

Ceturtdien ap pulksten 15 kāds 1976.gadā dzimis vīrietis un 1975.gadā dzimusi sieviete iegāja mežā ogot. Pulksten 19 vīrietis zvanīja uz Talsu policijas iecirkņa dežūrdaļu ar lūgumu palīdzēt tikt ārā no meža – viņi bija apmaldījušies. Policija nekavējoties uzsāka meklēšanas pasākumus un telefoniski uzturēja sakarus ar pazudušajiem.

Ierodoties ogotāju norādītajā vietā – Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalas mežā, policijas darbinieki ieslēdza automašīnas sirēnas skaņas, taču ogotāji bija apjukuši un nobijušies, tāpēc, pat izdzirdot sirēnas, nespēja izkļūt no meža. Naktī meklēšana tika pārtraukta un atsākta agri no rīta. Par laimi, ogotājiem bija iespēja mežā sakurt ugunskuru, pie kura viņi arī pavadīja nakti.

Šorīt policijas darbiniekiem izdevās atrast apmaldījušos ogotājus, kuri ir sveiki un veseli un medicīniskā palīdzība viņiem arī nebija nepieciešama. Ogotāji mežā bija devušies ar uzlādētu telefona bateriju, kas palīdzēja visu meklēšanas laiku policija regulāri uzturēt sakarus ar viņiem, uzsver policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. man patīk smuki sazāģētā malciņa. Godīgi runājot,nesaprotu kā lauku cilvēks var apmaldīties savā mežā.Tagad tā nomaldīšanās kļuvusi kā modes lieta,agrāk nekas tāds tikpat kā nebija dzirdams. Ja neesi drošs par savu orientēšanos mežā,tad tajā nelien.

  2. Piegriezies tas idiotisms LV! Atbildēt

    Policija nekavējoties uzsāka meklēšanas pasākumus un telefoniski uzturēja sakarus ar pazudušajiem.
    —————————–
    KURĀ caurumā iebāzti MILJONI-kas bija paredzēti mobtelefona uztveršanas iekārtām, a?
    Kā PĀĶI redz “uzturēja sarunu” pa mobilo telefonu, bet lai uztvertu telefona signālu ir par DEBĪLU …

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (4)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+