Mobilā versija
+17.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
13. jūnijs, 2017
Drukāt

Apmeklētājiem atkal atvērts Čaka muzejs (1)

Foto: LETAFoto: LETA

No šodienas Aleksandra Čaka memoriālais dzīvoklis-muzejs atkal atvērts apmeklētājiem, aģentūru LETA informēja muzeja pārstāve Antra Medne.

Muzejs uz neilgu laiku bija slēgts remonta dēļ, bet no šodienas tas atkal atvērts, aicinot iepazīt vēsturisko ekspozīciju, kā arī, izmantojot audiogidu, uzzināt par Čaka un viņa ģimenes sadzīvi.

Vienlaikus Medne informēja, ka no ceturtdienas, 15.jūnija, līdz 12.septembrim Čaka memoriālajā dzīvoklī-muzejā būs apskatāma mākslinieces Irēnas Ansavas fotoizstāde “Rīgas pastaigas”.

Fotografēšana ir Ansavas aizraušanās, tā nav profesionāla nodarbe, tomēr ieņem nozīmīgu vietu viņas radošajā darbībā. “Interese par Rīgas bildēšanu dzimusi jau bērnībā, un ir aktuāla arī šodien, vērojot dinamiskās pilsētas pārmaiņas, iemūžinot mirkli, kas paliek ietverts fotoattēlā un mākslinieces sirdī,” pauda Medne.

Pievienot komentāru

Kāpēc klusēšana vairs nav zelts. Sakāmvārdu līkumotie ceļi (1)Ne visi senie sakāmvārdi noder mūsdienās, arī, piemēram, "Ne mana cūka, ne mana druva" nav īsti noderīgs padoms
Draugiem Facebook Twitter Google+