×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. marts, 2012
Drukāt

“Apple” prezentē jaunu “iPad” modeli

ipad_jaunais

ASV informācijas tehnoloģiju kompānija “Apple Inc.” trešdien prezentēja planšetdatora “iPad” jaunāko versiju ar augstākas izšķirtspējas ekrānu un ātrāku nākamās paaudzes jeb 4G LTE mobilā interneta savienojumu, tādējādi cenšoties nostiprināt savas pozīcijas strauji attīstošajā planšetdatoru tirgū.

Tāpat uzņēmums trešdien prezentēja jaunākās paaudzes digitālo mediju uztvērēju “Apple TV”, kas nodrošina iespēju straumēt televīzijas šovus un filmas augstas izšķirtspējas televizoros.

Jaunākā “iPad” modeļa ekrāna izšķirtspēja ir 264 pikseļi uz vienu collu, tādējādi nodrošinot labāko attēlu no mobilajām ierīcēm, produkta prezentācijas laikā norādīja “Apple” vadītāji.

Jaunais “iPad”, kas jau ir trešais planšetdatora modelis kopš tā pirmās nonākšanas tirgū 2010.gada aprīlī, aprīkots arī ar piecu megapikseļu kameru, ātrāku procesoru un augstas izšķirtspējas video ierakstīšanas iespēju.

16.martā tas tirdzniecībā nonāks Kanādā, Francijā, Vācijā un ASV, bet tā cena būs tādi pati kā iepriekšējam modelim – sākot no 499 dolāriem par vienkāršāko “iPad” versiju, kas aprīkots tikai ar bezvadu savienojumu.

Savukārt “iPad” versija ar 16 gigabaitu (GB) atmiņu un gan bezvadu tīkla “Wi-Fi”, gan 4G savienojumu maksās 629 dolārus, bet 32 GB un 64 GB versijas – attiecīgi 729 dolārus un 829 dolārus.

Tikmēr jaunākais “Apple TV” modelis, kas aprīkots ar uzlabotu lietotāja saskarni, maksās 99 dolārus, kas ir tikpat, cik iepriekšējais modelis.

“Apple” pirmo digitālo mediju uztvērēja modeli tirgū laida jau 2007.gadā, taču tas tā arī nav spējis iegūt lielu popularitāti.

Trešdien notikusī prezentācija arī bija pirmais plašais mediju pasākums kopš dibinātāja Stīva Džobsa nāves.

Kā ziņots, Džobss mūžībā aizgāja pērn 5.oktobrī pēc ilgstošas cīņas ar vēzi.

Veselības problēmu dēļ Džobss jau augustā atkāpās no uzņēmuma vadīšanas, viņa vietā stājoties Timam Kukam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+