Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
10. novembris, 2013
Drukāt

“Apple” savos veikalos plāno piedāvāt telefonu remontu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV tehnoloģiju kompānija “Apple” savos specializētajos veikalos plāno ieviest iespēju uz vietas nomainīt dažādas viedtālruņu “iPhone 5” un “iPhone 5S” detaļas, vēsta tehnoloģiju portāls “9to5Mac”.

Līdz šim, ja “Apple” telefoniem bija nepieciešams veikt kāda veida remontu, ierīces tika apmainītas pret jaunām un bojātās nosūtītas uz kādu no “Apple” centriem. Līdzīga procedūra tiek veikta arī tad, ja kādai ierīcei nepieciešams nomainīt akumulatora bateriju. Izņēmums ir gadījumi, kad remonts tiek veikts kādā no neoficiālajiem servisiem.

“Apple” gatavojoties veikalos ieviest iekārtas, kas būs spējīgas veikt viedtālruņu displeju nomaiņu un kalibrāciju. Tāpat arī plānots, ka veikalā būs iespējams nomainīt viedtālruņu akumulatorus, skaļuma regulācijas pogas, vibrozvana motoru, aizmugurējo kameru un skaļruņus. Iepriekšējā modeļa viedtālrunim “iPhone 5” varēšot nomainīt arī “Home” pogu, bet “5S” to veikt nevarēšot, jo šī poga satur arī pirkstu nospiedumu nolasītāju, kas pārklāts ar safīra stiklu.

Iespēja, ka “Apple” spēj piedāvāt servisa pakalpojumus “iPhone 5” un “5S”, lielā mērā tiek nodrošināta, pateicoties tam, ka šiem abiem modeļiem daudzas detaļas ir vienādas. Neskatoties uz to, ka krāsainais “iPhone 5C” ir jaunāks modelis, pašlaik nav nekādu ziņu, ka to būs iespējams apkopt bez sūtīšanas uz kādu no lielajiem servisa centriem.

Gaidāms, ka detaļu nomaiņu būs iespējams veikt pusstundas līdz stundas laikā. “Apple Care” garantijas abonentiem detaļu nomaiņa būšot par brīvu, bet, piemēram, akumulatora nomaiņa maksās nedaudz vairāk kā 70 dolārus (36,4 latus). Tehnoloģiju eksperti piezīmē, ka galvenais ieguvums būšot tas, ka vairs nebūs jāpārnes visi dati un ielādētās aplikācijas jaunā telefonā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+