Uncategorized

Apprecējies “Facebook” dibinātājs Cukerbergs 16

Foto no arhīva

“Facebook” līdzdibinātājs un izpilddirektors Marks Cukerbergs sestdien apprecējis savu ilggadējo draudzeni Priscillu Čanu un par kāzām pasaulei paziņoja, nomainot savu attiecību statusu paša izveidotajā sociālās saziņas vietnē.

Kopā ar statusa maiņu Cukerbergs arī ievietojis kāzu fotogrāfiju, kurā redzams smaidīgais jaunais pāris. Cukerbergam, kas pazīstams ar savu vienkāršo ģērbšanās stilu, mugurā bija melns uzvalks un kaklasaite, bet viņa izredzētajai – balta ar mežģīnēm rotāta kleita bez piedurknēm.

Žurnāls “People” vēstīja nelielas kāzas notikušas Kalifornijas piepilsētā Paloalto. Kā vēstīja laikraksts, pāris kāzas bija plānojis jau četrus mēnešus, bet viesus pārsteiguši ar šo notikumu, jo lūgtie viesi domājuši, ka dodas uz svinībām par godu tam, ka Čana absolvējusi medicīnas skolu.

Čanas rubīna gredzena dizainu esot veidojis pats Cukerbergs, vēstīja “People”, piebilstot, ka kāzu viesi tika cienāti ar ēdieniem no pāra iecienītākajiem restorāniem, kā arī nelielām peļu formas šokolādes uzkodām, kādas jaunlaulātie ēda savā pirmajā randiņā pirms deviņiem gadiem.

28 gadus vecais miljardieris apprecējās dienu pēc tam, kad kompānija “Facebook”, kas astoņos gados kļuvusi par pasaulē lielāko sociālo tīklu, pārdeva savas akcijas sākotnējā publiskā piedāvājumā (IPO) Ņujorkas biržā “Nasdaq”.

Par Cukerberga sievu kļuva 27 gadus vecā Čana. Viņi abi satikās Hārvarda Universitātē.

Pērn pāris paņēma komandoru šķirnes suni, kam dots vārds Bīsts (no angļu valodas – zvērs). Pāris dzīvo Paloalto.

LA.lv