Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Apprecējusies savulaik populārā TV seja Lieckalniņa (2)

Foto - .facebook.com/anna.lieckalninaFoto - .facebook.com/anna.lieckalnina

“Tagad mēs dzīvi svin’,” ar ierakstu sociālajā tīklā “Facebook” par svarīgo jaunumu savā dzīvē – laulībām par uzņēmēju Rafaelu Krimelu – 3. jūnijā pavēstījusi savulaik populārā televīzijas raidījumu vadītāja Anna Lieckalniņa.

Pēc televīzijas karjeras noslēgšanas Lieckalniņa kļuvusi par alternatīvās dziedniecības prakses, Ēriksona terapijas, konsultanti. Plašsaziņas līdzekļos pirms pāris pieciem gadiem plaši apsprieda viņas iespējamās kāzas ar slaveno hokejistu Sandi Ozoliņu, tomēr pāris 2014. gadā izšķīrās.

Kā vēsta portāls DELFI, šī ir 33 gadus vecās Lieckalniņas pirmā laulība. Agrā jaunībā viņa attiecībās ar basketbolistu Aigaru Vītolu kļuva par māmiņu meitai Annijai. Zināms, ka viņas vīram ir divi bērni – meita un dēls, un viņš bijis vienreiz precējies.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ai kāds man prieks…!

  2. Nav par ko priecāties ... Atbildēt

    Anna, kas ar vīra sievu noticis, ka tika šķirta viņu laulība ar 2 bērniem?
    Sieviete 33 gadu vecumā vēl jau var atrast vīrieti BEZ bērniem, neizjaucot citu ģimeni …

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (16)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+