Aizvadītajā nedēļas nogalē laulības ostā iestūrējusi viena no labākajām Latvijas vieglatlētēm Laura Ikauniece, aģentūrai LETA pavēstīja sportiste.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

22 gadus vecā septiņcīņniece apprecējusies ar savu draugu Rolandu Admidiņu un turpmāk sacensībās piedalīsies kā Ikauniece-Admidiņa.

Kā pastāstīja sportiste, laulību ceremonija notikusi radu un draugu lokā, bet kāzas nekādi neietekmēs sezonas plānus, un viņa turpina gatavoties augustā Cīrihē gaidāmajam Eiropas čempionātam.

Kādreizējās latviešu sprinteres Vinetas Ikaunieces, kurai joprojām pieder valsts rekordi 100, 200 un 400 metru skriešanas distancēs, meita Laura 2012. gada Eiropas čempionātā izcīnīja sudraba godalgu septiņcīņas sacensībās, bet tā paša gada Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja devīto vietu, atkārtojot Aigai Grabustei piederošo valsts rekordu. Tāpat viņa 2012. gadā tika atzīta par gada uzlecošo zvaigzni Latvijas sportā.

Pērn Ikauniece izcīnīja sudraba godalgu pasaules Universiādes sacensībās, kā arī tika pie 11. vietas pasaules čempionātā un tika atzīta par gada labāko vieglatlēti Latvijā.