×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Apreibis, puskails vīrietis Mellužos izdemolē automašīnu

Foto - LETAFoto - LETA

Pirmdien Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no iedzīvotājiem par agresīvu vīrieti Mellužos, kurš demolē automašīnu. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja sabojātu automašīnu BMW un apskādētu zāles pļāvēja traktoriņu, kā arī turpat netālu pamanīja vīrieti, par kuru ziņoja zvanītājs. Vīrietis atradās pamatīgā reibumā, tādēļ patruļpolicijas darbinieki vīrieti aizturēja.

Policisti noskaidroja, ka vīrietis, kurš bija ģērbies vien peldbiksēs, pārvietojies pa Mellužiem, kad ieraudzījis automašīnu BMW. Vīrietis policistiem norādījis – viņam licies, ka automašīna pieder kādai paziņai, tādēļ nolēmis ar to pabraukāties. Automašīnas durvis bijušas aizslēgtas, tādēļ izsitis tās stiklu. Saprotot, ka automašīnu nevar iedarbināt, vīrietis meklējis tās atslēgas.

Apreibušajam vīrietim ienācis prātā, ka automašīnas atslēgas varētu atrasties netālu esošajā zāles pļāvēja traktoriņā. Taču arī tur tās nav atradis, tādēļ viņš nodarījis pāris bojājumus arī zāles pļāvējam.

Agresīvais 1986. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts izolatorā. Vīrietis pastāstījis, ka iepriekš bija lietojis alkoholu un kādas narkotiskās vielas.

Pret apreibušo vīrieti, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažādiem administratīviem pārkāpumiem, kā arī par zādzību un miesas bojājumu nodarīšanu, ir uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+