×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. maijs, 2012
Drukāt

Aprīļa numurā izlasīju

Daugavpiliete Brigita Rusakova 36,6 °C abonē jau trīs gadus. Pirmo abonementu viņai uzdāvināja meita. Toruden Brigita sāka nūjot, un 36,6 °C izvēlējās kā labāko informācijas avotu par šo kustību veidu. Viņa joprojām nūjo kopā ar domubiedru grupu, labprāt tamborē un pēta putnus.

 

– Lasot žurnālu, allaž cenšos atrast, ko varētu izmēģināt. Noteikti gribu pagatavot sīpolu un loku trauku, kā bija parādīts aprīļa numurā. Izskatījās praktiski un skaisti.

Uzēdīšu arī koku pumpurus, kā iesakāt. Lai gan ar auzām ne īpaši draudzējos, iespējams, mēģināšu baudīt arī spēka dzērienu jeb auzu novārījumu, kā to māca Aņisja Grebežs.

Ar interesi lasīju par sāli (Veseļojamies ar sāli). Esmu bijusi Vieličkas sālsraktuvēs Polijā, tur bija ļoti patīkami elpot. Reiz apmeklēju sāls pirti mūsu pašu Jūrmalā, arī interesantas sajūtas. Gribētu padakterēties sāls vannā, ko iesaka locītavu veselībai, tūskas mazināšanai un organisma attīrīšanai. Labi, ka publicēta konkrēta recepte, citādi nezinu, kā šādu vannu pagatavot.

36,6 °C ne reizi vien uzsvērts, ka jārunā labu un jāpriecājas par dzīvi. Tas sakrīt ar mūsu nūjotāju grupas devīzi: Nūjošana prieks, priekā mūsu spēks! Tā arī darām. Ne tikai nūjojot, bet arī tāpat vien sanākot kopā, patērzējot, uzspēlējot kādu galda spēli un no sirds izsmejoties.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+