Mobilā versija
+2.7°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
18. marts, 2016
Drukāt

Aprīļa pēdējā dienā skanēs Zābera piemiņai veltītais konkurss “Aiviekstes lakstīgalas”

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Tradicionālais zēnu vokālistu konkurss “Aiviekstes lakstīgalas”, kas veltīts slavenā operdziedātāja Jāņa Zābera piemiņai, šogad skanēs 30. aprīlī plkst. 11 Meirānu Kalpaka pamatskolā, raksta portāls lubanaspuse.lv.

Konkursa mērķis kā aizvien ir attīstīt un veicināt jauno zēnu vokālistu profesionālo izaugsmi, aktivizēt bērna balss dabīgo skanējumu, neizmantojot pastiprinošus līdzekļus, saglabāt un popularizēt tenora Jāņa Zābera muzikālo mantojumu.

Konkursa dienā plkst. 17 Meirānu tautas namā būs iespēja noklausīties vīru kora “Frachori” koncertu un pēc tam plkst. 18 turpat notiks konkursa noslēgums un laureātu paziņošana.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+