×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. marts, 2014
Drukāt

Aprīļa sākumā kanālā LNT sāksies “Dombura studija” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kanāla LNT fokuss un trumpis ir ziņas un informatīvie raidījumi, un drīzumā pie skatītājiem nonāks jauns projekts – Latvijas medijos vēl nepieredzēta televīzijas formāta informatīvi analītisks raidījums. No aprīļa sākuma LNT skatītājiem katru pirmdienas vakaru būs iespēja spriest par būtiskiem jautājumiem, vērojot pieredzes bagātā un analītiskā žurnālista Jāņa Dombura raidījumu “Dombura studija”. Nenokavējiet informatīvi analītisko raidījumu Dombura studija no 7. aprīļa ik pirmdienu 21:15 kanālā LNT!

“Dombura studija” uz sarunām aicinās lēmumu pieņēmējus, viedokļu līderus un arī cilvēkus, kas ar savu darbību un domāšanu var iedvesmot vai šokēt citus, rosinot viedokļu sadursmes un plašāku skatījumu uz tagadnes un pagātnes notikumiem, aptverot Latvijas un starptautiskās ekonomiskās, tiesiskās, politiskās, sociālās un kultūras aktualitātes. “Dombura studija” būs tāds raidījums, kur skatītājiem iknedēļas intelektuālajā ēdienkartē, atkarībā no aktuālās – publiskās un raidījuma veidotāju rosinātās dienaskārtības – būs mainīgs piedāvājums: viens vai vairāki temati, diskusijas vai intervijas, vai vēl citādas sarunu formas, ar vadītāja skarbu, lietišķu, ironisku vai draudzīgu attieksmi atkarībā no situācijas. Sarunas tiešraidē “Dombura studijā” papildinās arī video ieraksti un citi iepriekš sagatavoti materiāli, kā arī aktīva komunikācija sociālajos tīklos.

J.Domburs: „Sabiedrība, valsts un arī mediji ir nonākuši tādā attīstības stadijā, kas ļauj, un varbūt pat prasa, plašāku, atvērtāku un dinamiskāku pieeju vakara tiešraides autorraidījumu formātam. Saturiski, no vienas puses, mans stils ir gana plaši zināms, un pagrieziens par 180 grādiem nav iespējams. Tomēr svarīgi ir akcentēt, ka fokuss būs uz dažādu tēmu spektru, lai neiebrauktu grāvī ar īstermiņa vai šķietamām aktualitātēm un cilvēkiem, kurus ir vērts izvaicāt. Mums ir pieejama bezgalīgi daudz informācija, taču tās pienācīgai sagremošanai ir jāuzdod īstie jautājumi īstajiem cilvēkiem.”

LNT turpina attīstīties un nostiprina informatīvo raidījumu bloku, līdztekus esošajām ziņu programmām veidojot informatīvi analītisku programmu “Dombura studija”. MTG TV šogad par trešdaļu palielina investīcijas vietēji veidotā saturā un minētais projekts ir kārtējais finansiāli un saturiski apjomīgais solis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Krima piedereja Krievijai no 1783.g.-1954.g., kad to Ukrainai pievienoja Hruscovs, kam pasam rokas lidz elkoniem bija cilveku asinis. Gan Vaira Vike Freiberga, gan dazi zurnalisti komente, ka Krima nobalsoja 97procenti par pieviemosanos Krievijai. Nav taisniba- par pievienosanos Krievijai nobalsoja 97 procenti no tiem, kas piedalijas velesanas, ne no iedzivotaju skaita. Ta ir milziga starpiba. Jau 2. diena jauna Ukrainas vadiba pazinoja, ka krievu valodai nebus vieta; tikai ukrainu valodai. Bet visa rupnieciba ir rajonos, kur parsvara dzivo krieviski runajosie un visa dokumentacija ir krievu valoda. Bet vinu ir vairaki miljoni. Skaidrs, ka vini tam muzam nepiekritis un prasis pievienosanos Krievijai. Timosenko atklati pateica, ka visus krievus vajag nosaut . Ja es tur dzivotu, ari prasitu atdalities no Ukrainas. Bez tam esmu parliecinata, ka Krima tauta dzivos labak ka Ukraina.

Draugiem Facebook Twitter Google+