×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. marts, 2016
Drukāt

Aprīlī Dailes teātris viesosies Krustpilī un Valmierā (1)

Foto: Kaspars KviesisFoto: Kaspars Kviesis

Skats no izrādes "Divi kapteiņi".

Aprīlī Dailes teātris ar izrādi “Divi kapteiņi” viesosies Krustpilī, bet izrādi “Ja tevis vairs nebūtu” rādīs Valmierā, LA.lv uzzināja teātrī.

2. aprīlī ar Genādija Ostrovska iestudēto un paša rakstīto melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi” Dailes teātris viesosies Krustpils kultūras namā. Jaunā gada priekšvakarā 31. decembrī Maskavā var notikt visneiedomājamākās lietas un satikties cilvēki, kuri citādi nekad nesatiktos. Te ir neveiksmīgs zaglis, neveiksmīgs pašnāvnieks, neveiksmīgi mīlētāji un pat apšaubāma izskata pingvīni un Baltais lācis. Tomēr ir pārliecība, ka Jaunais gads būs labāks nekā iepriekšējais. Iepriekšējā bija daudz laba, bet šajā būs vēl labāk, jo savādāk nemaz nevar būt. Un Maskava asarām netic! Izrādē spēlē Ģirts Ķesteris, Lauris Subatnieks, Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Intars Rešetins, Agnese Zeltiņa, Ieva Segliņa, Aminata Diarra, Hugo Lejiņš, Sarmīte Rubule, Ivars Auziņš, Mārtiņš Počs, Aldis Siliņš un Dainis Gaidelis. Izrādes sākums plkst. 16.

Savukārt 24. aprīlī Dailes teātris Intara Rešetina iestudēto izrādi “Ja tevis vairs nebūtu” spēlēs Valmieras drāmas teātrī, kur viesosies aktieri Vita Vārpiņa, Artis Robežnieks, Ivars Auziņš un Dārta Daneviča. Anna kopā ar Pjēru ir nodzīvojusi gandrīz divdesmit gadus. Tagad viņas dzīvi saindē šaubas un izmisīga vēlme saprast. Reizēm mums liekas, ka mēs kādu pazīstam, bet īstenībā pazīstam tikai šī cilvēka masku. Un vairs nesaprotam, kas īsti ir noticis patiesībā.

Florians Zellers ir franču rakstnieks un dramaturgs, kura darbi ir tulkoti daudzās valodās. Vairākas Zellera lugas ir saņēmušas Moljēra balvu, kas ir Francijas augstākā godalga teātrī. Izrādes sākums plkst. 17.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl ar to prasto haltūru “divi kapteiņi” kur tas fēliks aljā Ķesteris pasaka tik divus vārdus “ej dirst” klīst apkārt! Cēsiniekiem jau parādīja savu augsto profesionālo dailes mākslu, tagad citur mulķus ķer

Draugiem Facebook Twitter Google+