×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. maijs, 2015
Drukāt

Aprīlī pasliktinājies iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma vada Ministru kabineta sēdi.

Aprīlī salīdzinājumā ar martu pasliktinājies Latvijas iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu, liecina jaunākās “DNB Latvijas barometra” aptaujas dati.

Aprīlī 21% respondentu bija apmierināti ar valdības sniegumu, bet kritiski noskaņoti par Ministru kabineta darbu bija 73%. Pārējiem aptaujātajiem bija grūti novērtēt valdības darbu.

Salīdzinājumam – martā ar valdības darbu bija apmierināti 22% aptaujāto, bet kritiski bija noskaņoti 69%.

Valdības darba vērtējuma indekss ir pazeminājies no mīnus 33 punktiem martā līdz mīnus 36 punktiem aprīlī.

“DNB Latvijas barometrs” ir ikmēneša socioloģiskais pētījums, kurā tiek pētītas konkrētā brīža aktuālās norises sabiedrībai nozīmīgās jomās. Vienlaikus iedzīvotājiem ikreiz tiek uzdots pastāvīgo jautājumu kopums, kas mēnesi pa mēnesim atspoguļo sabiedrības vispārējā noskaņojuma izmaiņas.

Jaunākās aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā, kas veikta aprīlī. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1000 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāds darbs?Arodslimniekiem joprojam aizliegts izmaksat apdrošinasanas atlîdzîbas.Gradācija pēc vecuma.Atklāta diskriminācija!Par okupācijā strādātajiem gadiem vecuma pensijā Kūtra ierobežojami. Atkal diskriminācija!Vai tā ir Eiropa vai kolonialisms?

  2. Jekaba ielas “cirks”turpinaas.

  3. Ko valdību labu izdarījusi? Viņi pat vienkāršas problēmas nespēj risināt un ar savu rīcību rada citas. Laikam visi spēki jāvelta vēl viena krievu kan. radīšanai. Par viņu darbu -stabils *2*

Draugiem Facebook Twitter Google+