Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. maijs, 2015
Drukāt

Aprīlī pasliktinājies iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma vada Ministru kabineta sēdi.

Aprīlī salīdzinājumā ar martu pasliktinājies Latvijas iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu, liecina jaunākās “DNB Latvijas barometra” aptaujas dati.

Aprīlī 21% respondentu bija apmierināti ar valdības sniegumu, bet kritiski noskaņoti par Ministru kabineta darbu bija 73%. Pārējiem aptaujātajiem bija grūti novērtēt valdības darbu.

Salīdzinājumam – martā ar valdības darbu bija apmierināti 22% aptaujāto, bet kritiski bija noskaņoti 69%.

Valdības darba vērtējuma indekss ir pazeminājies no mīnus 33 punktiem martā līdz mīnus 36 punktiem aprīlī.

“DNB Latvijas barometrs” ir ikmēneša socioloģiskais pētījums, kurā tiek pētītas konkrētā brīža aktuālās norises sabiedrībai nozīmīgās jomās. Vienlaikus iedzīvotājiem ikreiz tiek uzdots pastāvīgo jautājumu kopums, kas mēnesi pa mēnesim atspoguļo sabiedrības vispārējā noskaņojuma izmaiņas.

Jaunākās aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā, kas veikta aprīlī. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1000 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāds darbs?Arodslimniekiem joprojam aizliegts izmaksat apdrošinasanas atlîdzîbas.Gradācija pēc vecuma.Atklāta diskriminācija!Par okupācijā strādātajiem gadiem vecuma pensijā Kūtra ierobežojami. Atkal diskriminācija!Vai tā ir Eiropa vai kolonialisms?

  2. Jekaba ielas “cirks”turpinaas.

  3. Ko valdību labu izdarījusi? Viņi pat vienkāršas problēmas nespēj risināt un ar savu rīcību rada citas. Laikam visi spēki jāvelta vēl viena krievu kan. radīšanai. Par viņu darbu -stabils *2*

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (12)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+