×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. marts, 2014
Drukāt

Aprīlī Rīgā notiks 20.”Rīgas modes nedēļa”

Foto - LetaFoto - Leta

Dizaineres Marijas Aniskovičas modes skate Rīgas modes nedēļas "Riga Fashion Week" ietvaros.

No 1. līdz 5. aprīlim Rīgā notiks 20.”Rīgas modes nedēļa” (“Riga Fashion Week”).

Kā informēja 20.”Rīgas modes nedēļas” organizatori, par godu jubilejai sagādāta interesanta programma, kā arī jauna pasākuma norises vieta.

“Pret-a-porter” modes festivāls, kuru Baltijas Modes federācija jau desmit gadus pēc kārtas organizē divreiz gadā – pavasarī un rudenī -, saskaņā ar visiem starptautiskajiem modes nedēļu standartiem šopavasar būs jubilejas svētki. Tā centrā būs labāko pašmāju un ārzemju modes dizaineru 2014./2015. gada rudens/ziemas sezonas kolekciju prezentācijas.

Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova stāstīja, ka desmit pastāvēšanas gadu laikā ir paveikts milzīgs darbs un daudz kas ir sasniegts. Pēc viņas teiktā, pasākums starptautiskā līmenī ir augsto modes ierindu atzīts. Latvijā esot izveidojusies vesela paaudze profesionālu un pieprasītu modes dizaineru, kā arī katru sezonu tiek atklāti jauni talanti Latvijas modes industrijā.

Par jubilejas modes nedēļas imidžu kļuva viena no Latvijas modes zīmola “BeCarousell” kolekcijas fotosesijas bildēm. Fotogrāfija tapusi zīmola dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes, fotogrāfes Natālijas Berezinas, stilistes Kristīnes Čakares un modeles “Nastya Choo” komandas darba rezultātā. Krieviņa-Bahmane stāstīja, ka priecājas par piedalīšanos Latvijas modes attīstībā. Dalība “Rīgas modes nedēļā”, pēc viņas teiktā, ir lieliska iespēja parādīt savu zīmolu ne tikai Latvijas, bet arī ārzemju publikai, kas katru gadu izrāda arvien lielāku interesi par Latvijas modi.

Modes nedēļas skates šopavasar notiks modes centra “Podium”, Brīvības gatvē 201, piektajā stāvā, kas pilnībā tiks nodots “Rīgas modes nedēļas” vajadzībām. Jaunās telpas ir lielākas, modernākas un funkcionālākas, līdz ar to ērtākas gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+