Horoskopi un mistika
Ezoterika

Aprīlis būs viens no mierīgākajiem šogad. Numeroloģiskā prognoze0

Foto -PIxabay.com

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms aprīlī?

Saistītie raksti

Aprīlis pasaulē būs viens no mierīgākajiem gada mēnešiem, jo atbildīgās personas sēdīsies pie sarunu galda un meklēs zelta vidusceļu. Aktuālas būs tēmas, kas interesē un apvieno cilvēkus visā pasaulē – vēsture, kultūra, nācija un ģimene.

Latvijā notiks nozīmīgi pasākumi kultūras un mākslas pasaulē. Aktuālās tēmas – māja, ģimene, dzimtene, tauta. Cilvēki spēcīgāk izjutīs saikni ar savu zemi un apzināsies prioritātes, ko mums sniedz iespēja dzīvot šajos platuma grādos.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv