Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

Aproce modei un dizainam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Fitbit” laidusi klajā savu kārtējo fitnesa aproču klāsta papildinājumu “Alta”.

Apmēram 110 eiro vērtā minimālisma stilā ieturētā fitnesa aproce mēra gandrīz visus iespējamos rādītājus – sirdsdarbību, pulsu, noskrieto distanci, soļu skaitu un daudz ko citu. Turklāt ierīce saņem arī mobilā tālruņa jaunumus, piemēram, ienākošos zvanus vai sms. Interesanti, ka “Alta” ir veidota tā, lai lietotājs to varētu personalizēt pēc savas patikas – var izvēlēties vairākas krāsas un materiālus, piemēram, metālu vai ādu. Kopumā radīta pirmā fitnesa aproce, kuru nebūtu jākaunas rādīt arī ārpus treniņu laukuma vai ikdienas krosa.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+