×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. jūlijs, 2013
Drukāt

Apsargātas dziesmu svētku velonovietnes Mežaparkā būs atvērtas jau no pulksten 7

LETALETA

Apsargājamās dziesmu un deju svētku velonovietnes Mežaparkā nedēļas nogalē būs atvērtas jau no pulksten 7, lai tās varētu izmantot ne tikai svētku koncertu skatītāji, bet arī dziedātāji, dejotāji un diriģenti, aģentūrai BNS pavēstīja kompānijas “PROSPERO Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja Maija Trikule.

Novietnes diviem tūkstošiem velosipēdu atradīsies Zaļā teātra teritorijā un būs atvērtas sestdien no plkst.7 līdz 24, svētdien – no plkst.7 līdz pirmdienas plkst.5. Cena par stāvvietu būs viens lats dienā.

“Apsargātais, apgaismotais stāvlaukums būs sadalīts četros koridoros, katrā pa 500 novietnēm. Velosipēdistiem vispirms kādā no trim kasēm būs jāsamaksā par velosipēda nodošanu un pēc tam jādodas uz dažādās krāsās iezīmētiem koridoriem. Tur darbinieki pieņems braucamrīku un izsniegs atbilstošas krāsas numurētu aproci, kuru atdodot pēc koncerta varēs saņemt atpakaļ transporta līdzekli. Tā kā par velobraucēju ērtībām gādās 29 darbinieki, domāju, ka apmeklētāji bez ilgas gaidīšanas varēs gan nodot, gan saņemt divriteņus,” informēja kompānijas pārstāve Ruta Millere.

Lai stiprinātu velobraucēju kustību Rīgā, Eiropas Komisijas iniciatīvu “Pārvietojies gudri” pārstāvošie “Gudrie pilsētnieki” aicina ikvienu pievienoties kopīgam braucienam uz dziesmu un deju svētku kulminācijas pasākumiem – ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu. Brauciena dalībnieki aicināti pulcēties 6. un 7.jūlijā plkst.16 pie Brīvības pieminekļa, lai ar velosipēdiem reizē dotos uz Mežaparku.

Individuālie braucēji aicināti ierasties pie Zaļā teātra vismaz stundu pirms pasākuma, lai izvairītos no liekiem satraukumiem, kā arī velobraucējiem ieteikts aprīkot savus braucamos ar lampām, jo koncerti beidzas vēlu vakarā un mājup būs jādodas tumsā.

Svētku laikā velosipēdu stāvlaukumā varēs nokļūt no Mangaļiem pa Ostas ielu, pie dziesmu svētku estrādes nogriežoties pa labi uz bērnu laukumu. Savukārt no Mežaparka puses būs jādodas uz bērnu laukumu, nebraucot pa Atpūtas aleju, bet uz bērnu laukumu. Lai labāk varētu orientēties, Mežaparka teritorijā tiks izvietotas norādes uz velonovietni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+