×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Apšaudē pie vēlēšanu iecirkņa Kalifornijā viens nogalināts, divi ievainoti (1)

Foto - Reuters/LETAFoto - Reuters/LETA

Kalifornijas štata Azusas pilsētā otrdien ASV prezidenta vēlēšanu laikā pie balsošanas iecirkņa notika apšaude, kurā nogalināts viens un ievainoti divi cilvēki, un tās dēļ tika slēgti divi balsošanas iecirkņi, paziņoja varas iestādes.

Policija mikroblogu vietnē “Twitter” apstiprināja ziņu par apšaudi un informēja, ka incidents sācies pulksten 14.02 (0.02 trešdien pēc Latvijas laika), kad tika ziņots par šāvieniem pie parka.

Azusas policijas priekšnieks Stīvs Hants raksturoja situāciju kā “nestabilu” un sacīja, ka šāvējs ar kaujas šauteni ir aizbarikādējies kādā namā. Hants sacīja, ka tika evakuēti cilvēki no balsošanas iecirkņa un divām skolām.

Telekanālam CNN par apšaudi pastāstīja divi vēlētāji – vīrietis un sieviete, kas tās laikā atradās rekreācijas centrā ierīkotā balsošanas iecirknī.

Azusa atrodas apmēram 40 kilometrus uz austrumiem no Losandželosas.

Vēlētājs sacīja, ka dzirdējis šāvienus, pēc tam iecirknī ieskrēja cilvēki no ārpuses un amatpersonas aizslēdza durvis.

Vēlētāja pastāstīja CNN, ka dzirdējusi šāvienus, kurus sākumā noturējusi par būvdarbu troksni. Tad iecirknī ieskrēja cilvēki, kas sacīja, ka redzējuši puisi ar baltu kreklu un pretložu vesti.

“Pašlaik [amatpersonas] ir ievedušas mūs balsošanas zālē un mēģina mūs nomierināt,” sacīja vēlētāja.

Viņa pastāstīja, ka iecirkņa amatpersonas neļauj vēlētājiem atstāt ēku, bet ļauj viņiem nobalsot. Amatpersonas arī nesniedz sīkākas ziņas par ārpusē notiekošo, lai nebiedētu iecirkņa telpās esošos bērnus.

Vēlētāja sacīja, ka iecirknī atrodas apmēram 30 cilvēku. Apmēram 15 līdz 20 bērnu tika evakuēti no vingrošanas
zāles rekreācijas centrā, kurā atrodas balsošanas iecirknis.

Trīs cilvēki ar šautiem ievainojumiem tika aizvesti uz slimnīcu, bet viens no viņiem slimnīcā tika atzīts par mirušu, paziņoja Losandželosas apgabala ugunsdzēsības departamenta preses sekretāre.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. klintones komanda apšauj “nepareizos”vēletājus

Draugiem Facebook Twitter Google+